fbpx
Події
Чoму принцеcа Діана більше не могла носити Chanel? Їй було боляче бачити логотип бренду!

Принцеса Діана була однією з найбільш обожнюваних жінок в світі. Все, що вона робила або говорила, люди запам’ятовували і брали, а все, що вона носила, – копіювали.

Діана була натхненням для багатьох дизайнерів, і вона носила одяг відомих брендів. Однак однієї марки вона стала уникати після розлучення з принцом Чарльзом.

Після розриву відносин з спадкоємцем королівського престолу вона більше не могла носити бренд Chanel. Мабуть, в подвійний “С” його логотипу вона почала вбачати щось особисте для себе.

Австралійському дизайнеру Джейсону Брандсону випало щастя і честь працювати з принцесою в 1996 році. Він розповів виданню Hаrpеr’s Bаzaar, що Діана відкрилася йому і зізналася в несамовитій причині, чому вона відкидає логотип Chanel.

Коли дизайнер готував її на благодійний захід, він запропонував розкішні черевики Chanel, які ідеально підходили до її костюму від Versace.

Вона сказала: “Ні, я не можу вдягнути річ з пересічними” С “. Я запитав, чому, а вона відповіла: “Це Камілла і Чарльз”. В англійській мові ці імена починаються з літери C – Camilla і Charles.

Діана і Чарльз розлучилися в 1996 році, проте їх шлюб був зруйнований значно раніше.

Коли принцеса Уельська дізналася про коханку свого чоловіка в 1992 році, вона не могла жити з Чарльзом під одним дахом. Пара хоч і виконувала свої королівські обов’язки разом, але їхні стосунки знаходилися на стежці вiйнu.

Читайте також: КУДИ Ж ВIДПРAВИТЬСЯ ПOДРУЖЖЯ? ПОДРОБИЦІ ПЕРШОГО КОРОЛІВСЬКОГО ТУРУ ПРИНЦА ГАРРІ І МЕГАН МАРКЛ (ФОТО)

В інтерв’ю BВС Діану запитали, чи була Камілла Паркер Боулз причиною їх розлуки, на що вона дала чітку відповідь: В цьому шлюбі нас було троє. А я не люблю натовпу.

Їй було боляче бачити логотип Chanel через ці асоціації, які він викликав.

 

Джерело.