fbpx

Чому ми закохуємося навесні

Навесні у нас з’являється бажання жити, а отже і бажання нового кохання.

Після похмурої зими нарешті вийшло сонечко, потеплішало та з’явилося бажання жити. З приходом весни ми хочемо подбати про себе, починаємо займатися спортом, щоб зробити своє тіло більш пружним і красивим. У цей час ми купуємо більше косметики для догляду за тілом, а також змінюємо свій гардероб. Всі ці сигнали говорять нам, що ми готові до змін. І до змін у коханні також. Навіть у нашому сьогоденні проти природи не підеш. Може стрес і переважає, адже життя триває і почуття приходять навіть тоді, коли їх ніхто не кличе.

Статистика показує, що весна – це час, коли формується найбільше нових стосунків. Наш організм зараз виділяє найбільше феромонів у бік протилежної статі, яка починає нами цікавитися.

Для самотніх людей весна – ідеальний час для завоювань. Ми частіше виходимо з дому, зустрічаємося з друзями, а це сприяє знайомству з новими людьми.

Навесні ми всі щасливіші і тому підсвідомо фліртуємо і спокушаємо протилежну стать.

Також люди, які тривалий час перебувають у стосунках, відчувають бажання внести ковток свіжого повітря у свої стосунки або навіть змінити партнера. Тому, партнери, будьте на сторожі і замість того, щоб чекати, склавши лапки, дійте раніше, ніж це зробить хтось інший. Просто візьміть кохану юдину на несподівану прогулянку, купіть дорогою тюльпани. Гарантую, що такі прості речі зроблять дуже багато.

Тож до роботи!

You cannot copy content of this page