fbpx

Чому Козеріг – найрозумніший знак Зодіаку

У Козерога багато достоїнств, але одне з них особливо впадає в очі: його блискучий практичний інтелект. Це один з найрозумніших знаків Зодіаку.

Козерогові властиво дуже точне логічне мислення, він уміє бачити на два кроки вперед і доводити справи до бажаного кінця. Однак у них погано розвинена уява, і вони частенько бачать життя тільки в чорних або білих тонах.

Характерна його риса – скромність. Навіть якщо Козеріг заможний, за його одягом цього не скажеш, оскільки він ніколи не афішує свої успіхи. Завоювати довіру Козерога нелегко, оскільки він бачить людей наскрізь, і легко визначає брехню.

Особистість Козерога.

Холодна чарівність Козерога може справити сильне враження при першій же зустрічі. Холодність – це маска, що приховує виключно чутливу душу, справжній вулкан пристрастей. Не багатьом вдасться погрітися біля його полум’яного сeрця. Козеріг інтригує незворушним виразом свого обличчя, вічної задуманим – він здається таким недоступним. Його внутрішній світ надзвичайно багатий, хоча він цього нікому не показує.

Любовний профіль Козерога.

Головна особливість Козерога – його надзвичайна скритність. Він під страхом смeртi не зізнається в тому, що його мучить, хвилює і тривожить насправді. Говорити про любов для нього так болісно важко, і якщо це станеться, то він довго потім буде вас уникати і соромитися.

А все тому, що Козеріг насправді дуже вразливий, надзвичайно ніжний і одержимий пристрaстями.

Закохуються Козероги на контрасті – в яскравих, неординарних і абсолютно непередбачуваних особистостей.

Чоловікові-Козерогу притаманні такі якості:

– вимогливість до себе та інших;

– сувора дисципліна;

– чесність, справедливість;

– погане почуття гумору;

– реалізм, логічне мислення;

– прагматизм;

– владність;

– жадібність.

Жінці-Козерогу властива:

– тонкість і витонченість;

– добре контрольована чуттєвість;

– тверда відмова від компромісу;

– серйозне ставлення до кар’єри;

– бажання все контролювати.

Козероги витривалі і дуже терплячі, тому вони чудові слухачі і можуть витрачати багато часу, слухаючи розповіді людей. Тому вони багато знають про життя людей, історію, традиції, звичаї, антипатії і політичні погляди. Це примножує їх знання. Це дозволяє їм бути одними з найрозумніших представників знаків Зодіаку.

Схоже на вашого Козерога?)

Джерело.

You cannot copy content of this page