fbpx
Перейти до вмісту

Чому батьки маленьких дітей вважають, що їм усі винні? Я часто їжджу поїздами і мені набридли безвідповідальні мами з маленькими дітьми.

Чому батьки маленьких дітей вважають, що їм усі винні?
Я часто їжджу поїздами і мені набридли безвідповідальні мами з маленькими дітьми.

Останній випадок на межі фантастики. У купе моїми сусідами опинилися мама та дитина близько року. З порога мені заявили, що зараз годуватимуть грудьми і мені потрібно погуляти хвилин 30, а потім тихо сидіти доки не покладуть спати. Гаразд, проти, тихо посидіти, я не заперечую, але 30 хвилин стояти у тамбурі я не буду. Я сказала, що не дивитимуся, як годують, постелилася і читаю тихенько.

Тут мені подзвонили і тут же на мене, шикають, типу я просила тиші! Я поговорила, і коли матуся погодувала дитину, я сказала, що розмовляла не голосно і час не пізній, тож не розумію суть претензій. На що мені сказали, що дитина відволікається, і я заважаю. Я говорю, що не можу підлаштовуватися під режим дитини. Дитина хороший малюк і як усім дітки дуже цікавий, відразу почав просити то мій планшет, то телефон, то термокухоль.

Я не проти посміхнутися малюкові, поговорити, але розважати його всю дорогу не хотіла. Я до діток рівно ставлюся, тому після комплементів малюкові вставила навушники і читаю. Але матуся вирішила, що дитині можна потоптатися по моїй полиці, по столику, доторкнутися до мене і речей.

Я попросила не робити так і сказала, що втомилася. Мама образилася, але дитину забрала. Я взяла окріп, заварила собі чай і вийшла в туалет. Приходжу і мені, сюрприз — термокухоль дитина перевернула на себе в нього опік, мати репетує, дитина репетує, а аптечки у них немає!

Ось як можна було дати дитині чужу річ, як взагалі вона примудрилася її відкрити, і куди дивилася матуся. У чому я винна!

Мені сказали, що як я могла залишити окріп на столі, якщо у купе маленька дитина. Благо в моїй аптечці був бепантен та бинт. Дитині мама ніжку обробила із сусіднього купе дали сироп.

Я не витримала і запитала, як дитина дістала кухоль? Мама сказала, що вони пішли подивитися, яка у тітки чашечка, а він її схопив і видно я погано закрила кришку, і окріп на ніжку вилився.

Ось я не розумію, що означає взяти чужу річ, нашкодити, і я ще й винна.

Позначки:

You cannot copy content of this page