fbpx
Без рубрики
Чоловіки і жінки у Facebook говорять про зовсім різні речі

За допомогою соціальної мережі Facebook науковці визначили, які слова найчастіше використовують жінки, а які – чоловіки.

Наукові дослідження по цій темі провела Інтернаціональна міждисциплінарна команда вчених, повідомляє Joinfo.ua з посиланням на The Washington Post.

Для аналізу дослідники взяли понад понад 10 мільйонів статусів. Попередньо ними була створена програма, яка, проаналізувавши статуси людини в мережі, зможе виявити її вік і стать.

У результаті досліджень вчені зробили досить цікаві висновки. Так, аналіз показав, що представниці прекрасної статі висловлюють позитивні емоції і говорять про соціальні взаємини. У їхньому лексиконі переважають слова “вечірка”, “неймовірний”, “вдячний” і “вчитися, пізнавати”.

У свою чергу чоловіки більше обговорюють політику, хобі, певні предмети. В їх статусах фігурують емоції, які найчастіше асоціюються з гнівом. Серед найбільше вживаних слів учені відзначили “уряд”, “змагання”, “хобі”, “відеоігри” .

Отримані дані говорять про те, що жінкам властива “показне” благополуччя у мережах, у той час як чоловіки цим переймаються значно менше.

Джерело.