fbpx

Чоловік, як і багато інших чоловіків, стверджує, що жіночої логіки немає, а чоловіча — ідеальна. Приходжу якось із роботи, а він лежить на дивані і мало не плаче.

Чоловік, як і багато інших чоловіків, стверджує, що жіночої логіки немає, а чоловіча — ідеальна. Каже що жінки мислять однобоко і не бачать ситуацію з різних сторін. Жінки надто емоційні та імпульсині, тому і рішення приймають дуже швидко не завжди думають про результат.

А коли вже щось стається негативне, то буває просять порад у чоловіків які своїм холодним розумом все виправляють.

Приходжу якось із роботи, а він лежить на дивані і мало не плаче.

Сказав, що погано себе почуває. На запитання, що він їв, відповідає – гриби сушені. Уявляєте, наївся сушених сирих грибів, навіть не знаючи чи взагалі їх можна вживати.

Смачно, каже, було, як чіпси із грибами. І додумався він їсти сирі гриби після ланцюжка роздумів: гриби їстівні – їх їдять білочки – білочки, як і люди, – ссавці – отже, і мені нічого не буде.

І тільки потім, вже наївшись від душі, він вичитав, що білочки ніколи гриби не їдять, і немає жодної подібності в системі травлення білки та людини, але вже було пізно. Відлежався три тижні вдома та на моє запитання, чи існує чоловіча логіка, сказав: “Вже й сам незнаю!”

По такій “чоловічій логіці” мого чоловіка, то людина може і кісточки від курки їсти, та навіть комах. Тепер коли навіть сваримось, часто згадую йому цю історію про гриби і білочку, зразу будь який конфлікт переходить в сміх.

Тепер у компанії близькі друзі його лагідно називають білочкою.

You cannot copy content of this page