fbpx

Чоловік вирішив зайти до магазину по продукти. Взяв пакет кефіру та чорний хліб. І пішов до каси. Товар виклав, а грошей не мав. Він картку забув взяти, він багато років не був у крамниці. А люди з черги його сварять. І касирка обурюється. Вона вже пробила чек. І раптом одна дівчина сказала: “Давайте, я оплачу!”

Один чоловік розчарувався в людях. Всі в нього безперервно щось брали. Він був багатий. Логіка зрозуміла. У багатого треба просити та вимагати. Користувалися ним безсоромно, він добрий, як не дивно. Чомусь вважається, що багаті добрими не бувають. І ось його довели одного разу.

Зранку в нього вимагали пожертвування, потім родич просив грошей на нову машину, нібито в борг, а потім дама, з якою цей чоловік зустрічався, стала вимагати теж машину. Не в борг, а просто. Борги, втім, цій людині ніхто не віддавав. Навіщо? Він же багатий.

І він вирішив зайнятися здоров’ям. Він від нервів погладшав. Ось він вирішив бігати та сісти на дієту.

Він одягнув спортивний костюм і вирішив пробігти навколо котеджного селища. Шапку одягнув, знайшов старі кросівки. І побіг.

Побіг – голосно сказано. Помалу так біг, задихаючись. А ще й забруднився сильно, бо мокро було на вулиці.

Він і коло не пробіг, але втомився і вирішив зайти до магазину по дієтичні продукти. Взяв пакет кефіру та чорний хліб. І пішов до каси. Товар виклав, а грошей немає. Він картку забув взяти, він багато років не був у крамниці. Прислуга все купувала. Ось він стоїть весь брудний, у тій шапочці. Дихає із хрипом. А люди з черги його сварять. І касир гнівається. Вона вже пробила чек.

Такі ось злі люди навколо. І раптом дівчина йому сказала: “Давайте, я оплачу! Мені якраз дали зарплату!”.

І заплатила. Олігарх узяв свій кефір та хліб. Взяв у дівчини телефон, щоб повернути гроші. І повернув.

А потім вони разом поїхали на море. І він сказав, що вперше у житті за нього хтось заплатив. Просто так. Без будь-якої задньої думки, з доброти душевної.

І вперше він таку дівчину зустрів! За поїздку вона теж поривалася віддати гроші. І тур шукала подешевше. І весільну сукню – щоб не дуже дорого. Навіщо гроші витрачати бездумно Ось так йому пощастило того дня, коли він розчарувався в людях. Люди всі різні. Багаті та бідні. Добрі та злі. Щедрі та не дуже… Усі різні.

Анна Кир’янова

You cannot copy content of this page