fbpx

Чоловік впіймав у Дніпрі величезного 50-кг сома неподалік від купальної зони

Монстра кожен день не зустрінеш, тому доводиться часто робити спроби, от і цього разу я вирушив на підводне полювання в межах міських пляжів, поки закритий купальний сезон.
Не вдаючись у подробиці скажу, що зустріти сома вдалося на поглибленні, яке починалося саме за кромкою купальної зони.

Сом ніби зайняв це місце в очікуванні чергових роззяв, які могли б стати його здобиччю.

Але цьому не судилося трапитися, як тільки ми зустрілися віч-на-віч – рішення відбулося блискавично. Я вистрілив у сома, і гартований гарпун пронизав його товстелезну спину.

Почалася боротьба, сом дуже активно тягнув на глибину, а я намагався утримати його за мотузку, що з’єднує гарпун зі рушницею, ситуація дуже схожа на фільми про китобоїв.
І ось коли я вже майже утихомирив його, сом не здався і показав свої людоїдські нахили – він атакував мене за ногу, а потім вирішив відкусити частину моєї ласти. Лопасть тріснула під ривками і тиском сомових щелеп і тільки її якість і міцність, дозволила мені навіть з поламаною лопастю закінчити цю сутичку і відбуксирувати сома на берег.

Така ціна трофея. Сом був вагою близько 50 кг, я з великими труднощами підняв його щоб зробити фото.

Сподіваюся ця історія змусить вас задуматися про ту небезпеку, яка чатує на нас у глибинах Дніпра, ну а якщо у Вас є інформація про те, де ще живе річкове чудовисько, обов’язково повідомте мені координати і я розберуся з ним!

Дякую за увагу та розуміння, гарного Вам настрій у ці передноворічні дні!

Alexandr Gromadskiy

You cannot copy content of this page