fbpx
Дозвілля
Чоловік удома і з ліжка не підійметься просто так, а тут до сусідки бігати почав. І не просто бігає – дрова рубає, воду носить, город копає. Додому лиш на ніч повертається

Всі ці чотири роки, що я провела в шлюбі зі своїм чоловіком, я думала, що ми одружилися саме через велику любов один до одного. Але це виявилося зовсім не так. Розповім вам чому.

Ми були разом рік до весілля. Через рік після весілля я подарувала чоловікові сина. Правда, всі домашні клопоти були тільки на мені. Але це б не було так важко, якби ми жили в місті в квартирі. А ми живемо в приватному будинку за містом. Тому на мої плечі крім роботи і турбот з сином додаються побут і праця в городі.

Чоловік же вже давно ставиться до мене, ну не так, як хотілося б, щоб чоловік ставився до своєї дружини. Він завжди такий стриманий, холодний, сухо відповідає і завжди ніби не в настрої. Вже й не пам’ятаю, коли останній раз він сказав мені якесь ласкаве слово, або подарував квіти. Такого він не робить навіть на мій день народження, тому навіть не треба заїкатися про те, щоб чоловік робив це просто так.

Потім сталося те, чого я аж ніяк від нього не очікувала – він почав цікавитися дружиною нашого сусіда, у якого була ділянка поруч. Вона красива, молода, завжди доглянута і енергійна. Ну так, не те що я – жінка яка важко працює на роботі, а потім приходить на другу зміну додому. Жінка, яка так втомлюється, що не може виділити час на догляд за собою.

Мій чоловік ніколи не допомагав мені на городі, вдома, або з сином. А ось як почав задивлятися на сусідську дружину – то у неї був мало не кожен день. То дрова поколоти допоможе, то воду принесе. Він, можна сказати, весь свій вільний час проводить там, а додому приходить тільки переночувати. Мене це вс дістало. І я вирішила все йому висловити. Я сказала все, що думаю на одному диханні і у відповідь почула наступне:

— Послухай, я одружився, не для того, щоб таке вислуховувати. Ніхто не може обмежувати моїх інтересів і свободи. Дружина не для того узагалі потрібна. Прибирай, пери, їсти вари. Все інше тебе не стосується.

Мені було дуже прикро. Я так старалася для нього бути ідеальною дружиною, а виявилося, що я звичайний обслуговуючий персонал. Пішла я і зібрала речі. Прикро, але він не перепрошував і не зупиняв.

— Я молодий і привабливий. Знайду іншу вже через місяць.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.