fbpx
Події
Чоловік Тетяни Буланової зібрався всерйоз «дати в морду» скандальному Юрію Лозі

Чоловік Тетяни Буланової втрутився в скандал, який затіяв музикант Юрій Лоза. Чоловік співачки – Владислав Радімов вкрай нервово відреагував на гучне висловлювання музиканта про його рідному місті – Санкт-Петербурзі. В одному з радіоефірів Лоза назвав жителів культурної столиці Росії – «дармоїдами, що живуть за дотації».

Крім цього дісталося і Петру I, якого Юрій за перенесення столиці з Москви в Санкт-Петербург назвав “дурником”. Радімов, як істинний петербуржець, вирішив заступитися за своїх співгромадян і заявив про свій намір «дати в морду» музикантові.

Читайте також:“ГАГАРІН НІЧОГО НЕ ЗРОБИВ, ВІН ЛЕЖАВ”, – ЧЕРГОВЕ СКАНДАЛЬНЕ ВИСЛОВЛЮВАННЯ РОСІЙСЬКОГО СПІВАКА ЮРІЯ ЛОЗИ (ВІДЕО)

«Юрій Лоза, який за останній час багато про кого марення наговорив і якого напевно хтось пам’ятає по пісні« Пліт », сьогодні дістався до Санкт-Петербурга. Петро Перший виявився дурником, а Петербург – периферійним нахлібником, нічого не виробляють, крім понтів …

Поділюся з цим товаришем що радять, як нам жити, словами Петра I: «Зло тихо летать не может». І з його ж указу: «Говорити тільки словами, а не пописати, щоб дурь кожного всім було видно». Це до чого – я, корінний ленінградець / петербуржець, не подам невідомому мені Юрію Лоза руки при зустрічі, замість цього, якщо зіткнемося – дам по морді! »- З гнівом висловився чоловік Буланової.

Джерело.

Реклама