fbpx

Чоловік спілкується з жінкою, з якою зраджував колишню дружину. Я б дуже хотіла довіряти йому, але як, якщо він так поводиться?.. І вже зараз мене справді це спілкування напружує.

Чоловік спілкується з жінкою, з якою зраджував колишню дружину. Я б дуже хотіла довіряти йому, але як, якщо він так поводиться?.. І вже зараз мене справді це спілкування напружує.

У чоловіка є подруга (колишня коханка, з нею він зраджував колишній дружині). Спочатку мене це зовсім не турбувало, у всіх є друзі, вона одружена, є дитина, у нас теж є якій 7  місяців. Але потім я помітила, що він почав дивно поводитися, тобто він сидить за ноутом, коли я заходжу в кімнату він або його закриває, або закриває соц. мережа.

Запитала, що там секретного, він щось пробубнив невиразно. Телефон носить із собою у джинсах вдома майже завжди, звук часто вимкнений. Потім уже почало напружувати, оскільки це спілкування тривало майже щодня. Я запитала, чи це дружба?

Якщо так, то навіщо так потай поводитися? Він сказав, що звичайно дружба, нічого між ними немає, тільки спілкування, і якщо мені не подобається, він може відмовитися від спілкування з нею, оскільки вона нічого не означає для нього.

Я сказала, що він має право вирішувати сам, навіть якщо там щось більше, краще одразу мені сказати, щоб ми знайшли рішення разом цивілізованим шляхом. На що він сказав, що це нічого не означає, зараз видалю її контакти, напишу, що дружині не подобається спілкування, і щоб вона більше не писала.

Я думала, що коли він так легко все вирішив, відмінно. Якийсь час все було схоже на те, що він так і зробив, поводився нормально. І ось минулого тижня я дізналася, що у телефоні вона тепер записана під ім’ям Руслан.

Прийшло смс, телефон лежав на столі і мені було видно екран. там висвітилася її аватарка з хмаринками. Але тільки записана, як Руслан. Я не стала нічого з’ясовувати. Виходить, він не тільки мене обманює, але й спілкування з нею дуже важливе для нього. Я зараз у декреті, виглядаю нормально, роблю макіяж, коли він удома, стежу за собою, будинком і дитиною, цікавлюся його справами, підбадьорюю, якщо щось у нього не так.

Я б дуже хотіла довіряти йому, але як, якщо він так поводиться?.. І вже зараз мене справді це спілкування напружує.

You cannot copy content of this page