fbpx
Без рубрики
Чоловік не хоче давати більше грошей на сім’ю. Щоразу принижуюсь, прошу додати грошей, коли наприкінці місяця на рахунку мінус, а він знову лається, на кшталт, куди знову все витратила.

Чоловік не хоче давати більше грошей на сім’ю

Ми одружені вже 10 років. Ще тоді, коли почали жити разом удвох, домовилися, що чоловік мені перераховує певну суму на витрати — їжу, одяг, щось у хату. Сам він оплачує квартиру, собі одяг купує сам, має кілька дорогих велосипедів, дорогий велоодяг.

А мені цієї суми впритул на все вистачало. Я доглядала за собою хороші креми, гарний одяг, косметичні процедури. Вивчила німецьку, пішла на роботу, стало ще краще жити. Потім народилася перша дитина, пішла у декрет. Не виходячи на роботу, знову завагітніла другим. Грошей стало ледве вистачати на всі витрати.

Раніше нас було двоє, тепер стало четверо, а бюджет уже 10 років той самий. Ну і стала економити на собі, купувати дешеві креми, одяг тільки на розпродажах з дешевих магазинів, одна пара взуття на зиму, одна на літо, у косметолога не була вже 2 роки. Ще доводиться допомагати фінансово мамі та молодшому братові, цього не уникнути. Старший брат просить кожен місяць у борг, але не завжди може віддати хоча б частину боргу.

Хочу піти на роботу, але з дітьми постійно проблеми — то на тиждень хворіє, то на другий, потім я заражаюся. І так по колу. Жоден роботодавець такого не хоче. На маму надії немає у плані сидіти з дітьми.

Пробувала кілька разів говорити з чоловіком про підвищення суми на бюджет сім’ї, що 10 років та сама сума, а витрати збільшилися. Він відмовляється, каже, що в нього зарплата теж не особливо збільшується, і що у нього багато інших витрат (він купив будинок в іпотеку), і що якби я не допомагала своїм родичам, то в мене вистачило б грошей на все.

Щоразу принижуюсь, прошу додати грошей, коли наприкінці місяця на рахунку мінус, а він знову лається, на кшталт, куди знову все витратила. У той же час, я знаю, що в нього щомісяця різна зарплата, і те, що він мені дає на всю сім’ю, це навіть не половина, а третина. Решту відкладає.

У нього кілька банківських рахунків із добрими сумами. Каже, що скільки б він мені давав, я примудрюся все витратити, і він так не зможе відкладати на освіту дітей, на відпустку, на майбутнє, на непередбачені витрати.

Але ж живемо ми зараз, а не в майбутньому! Мені 42 роки, хочеться добре одягатися, доглядати шкіру, щоб зберегти красу.

Відносини у нас хороші, не лаємося, не кричимо ніколи, поважаємо один одного, жартуємо, сміємося щодня, разом ми чудова команда. Але в мене скінчилися аргументи, набридло це приниження кожну копійку просити. Не знаю, як ще говорити з ним про підвищення мого бюджету.

You cannot copy content of this page