fbpx

Чоловік мій був незадоволений тим, що відбувається і спробував якомога швидше відвести мене від настирливої ​​дівчини. Я ніяк не могла зрозуміти що відбувається. Зате помітила який напружений Іван, і як ця дочка директора намагається щось мені сказати. У якийсь момент вона дуже близько підійшла до чоловіка і заявила

Одного разу Іван повідомив мені, що компанія проводить захід на честь ювілею генерального директора. Було запрошено багато людей, в тому числі і ми з ним. Я зраділа довгоочікуваному виходу в світ, адже хоч і була я при надії а вдома сидіти вже набридло. А заодно і чоловік зможе відволіктися від роботи і розслабитися.

У день ювілею ми з Іваном прибутку в ресторан. Навколо красиві люди, багата атмосфера, шикарно накриті столи. Ми відразу ж вирішили привітати генерального директора, ось тільки ніяк не могли його знайти. Виявилося, винуватець торжества запізнювався.

Протягом усього вечора я знайомилася з колегами свого чоловіка і справді серед них не виявила жінок. Вечір був прекрасним, поки в якийсь момент до нас не підійшла одна дівчина. На вигляд вона була моєю ровесницею. Струнка, гарна, в дуже короткому червоному платті. Ця особа явно ледь трималась на ногах. Вона обійняла мого чоловіка і попросила його познайомити з дружиною. Мене трохи здивувала поведінка дівчини, але ще більше збентежив вираз обличчя мого чоловіка. Щось тут нечисто …

Дівчина не вгамовувалася. Чоловік, закотивши очі, все ж представив нас один одному. Ця знайома в компанії не працювала. Вона виявилася дочкою генерального директора. Чоловік мій був незадоволений тим, що відбувається і спробував якомога швидше відвести мене від настирливої ​​дівчини. Я ніяк не могла зрозуміти що відбувається. Зате помітила який напружений Іван, і як ця дочка директора намагається щось мені сказати. У якийсь момент вона дуже близько підійшла до чоловіка і заявила:

— Так ось вона яка, твоя дружина. Через неї ти не хочеш бути зі мною !? Ось через кого ти кожен раз біжиш додому !?

Я стояла в заціпенінні і не могла повірити в те, що відбувається. Чоловік відійшов від неї і підскочив до мене. Взявши під руку, повів у бік. Дівчина продовжувала дивитися на нас злим поглядом до тих пір, поки один зі співробітників не запросив її на танець.

Чоловік вивів мене з ресторану, а я все не могла відійти від події. Запитала Ваню, що це було. Він в той момент викликав таксі і повідомив, що пояснить мені все вдома. Коли ми приїхали, чоловік розповів, що ця настирлива знайома ось вже кілька місяців не відстає від нього, намагаючись закрутити роман. Ваня ж пояснював їй, що це неможливо, що він одружений і скоро стане татом. Говорив, що любить тільки мене і ніякої мови про відносини бути не може.

Я дивилася на нього і, не витримавши, заплакала. Чоловік попросив заспокоїтися. Він говорив, що крім мене йому ніхто не потрібен. А не сказав про дівчину, так як переживав за нас з дитиною.

Не знаю я й досі, що то було. Після тієї події чоловік одразу змінив місце роботи, а чому? можливо та дівчина і справді проходу йому не давала, а можливо там було щось іще. Не знаю, чи правильно я вчинила, але я пробачила. Хоча якщо чесно… Я й досі не надто довіряю чоловіку.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.

You cannot copy content of this page