fbpx

Чоловік хоче дитину, але не прагне забезпечити сім’ю. Але я вважаю, що дитина не іграшка і їй потрібні нормальні умови життя і ми ще маємо час почекати.

Чоловік хоче дитину, але не прагне забезпечити сім’ю.

Ми з чоловіком обоє любимо дітей і, одружившись, вирішили, що поки обзаведемося своїм житлом, зберемо трохи грошей, а потім уже думатимемо про дитину. Але минуло вже чотири роки, а ми так і не змогли купити квартиру і чим далі, тим більш примарно здається ця мрія.

За цей час ми жили і в моїх батьків, і з мамою Гени, зараз винаймаємо квартиру, і ще, як на зло, у чоловіка неприємності на роботі і знизили зарплату.

Але, незважаючи на все це, чоловік все частіше почав говорити, а останнім часом навіть наполягати, що я маю народити дитину зараз, не чекаючи, коли покращиться наше фінансове становище. Гена каже, що йому потрібен спадкоємець, і що без дітей життя порожнє. Але я вважаю, що дитина не іграшка і їй потрібні нормальні умови життя і ми ще маємо час почекати.

«Якщо ти не можеш знайти іншу роботу, забезпечити фінансово нас двох, то про якого спадкоємця може йтися? І що успадкувати, якщо в тебе нічого немає? — сказано мною  у запалі суперечки.

Ця розмова закінчилася сваркою, після якої чоловік ще довго зі мною майже не розмовляв, дуже образився на мої слова. Я визнаю, що не зовсім має рацію, що мимоволі образила його, але він теж чомусь не хоче мене зрозуміти.

Гена вперто не бажає мене слухати і каже, що якби всі чекали на власне житло або коли розбагатіють, то так і залишалися б бездітними. Чоловік вважає, що на крайній край, можна знову повернутися до батьків, але я хочу жити окремо, щоб ніхто не втручався в мої справи та мою родину.

Але що мене найбільше образило, то це те, що Гена сказав, що для дитини не обов’язково купувати нові та дорогі речі, можна запитувати у знайомих та друзів, діти швидко виростають із одягу і він залишається майже новим. Не розумію, навіщо планувати народження дитини, якщо навіть на цьому доведеться заощаджувати?

You cannot copy content of this page