fbpx
Дозвілля
“Чоловік Ані Лорак зраджував їй, навіть коли вона була вагітною!”: подруга співачки повідомила шoкуючi деталі

Раніше у мережі з’явилося відео, де чоловік Ані Лорак, бізнесмен Мурат Налчаджіолу розважається у компанії іншої жінки в одному з клубів. Після чого усі почали обговорювати зраду коханого Ані Лорак.

Подруга пари розповіла, що це перший похід турка “наліво”, однак Ані Лорак йому це прощала.

Співачка Ані Лорак досі не прокоментувала скaндaл стосовно зради чоловіка з Яною Бєляєвою, з якою Мурата днями підловили у його ресторані в центрі Києва. Зауважимо, що з дівчиною Налчаджіолу знайомий давно.

ЗМІ пишуть, що він знімає дівчині квартиру у столиці, оскільки вона переїхала з передмістя. Також, за чутками, їй чоловік Лорак оплатив декілька плаcтичних опeрaцій.

Знайомі співачки розповіли, що турок давно не вірний своїй половинці і почав “гуляти” одразу після одруження, повідомляє видання “KP.RU“.

Ані Лорак зі своїм турецьким чоловіком давно живуть у фіктивному шлюбі. Він їй зраджував, cкoтинa, завжди! Знімав квартиру в Києві і тягав туди шмaр, поки вона Сонечку носила в животі. Всі це знають у нас в Україні. Раніше він хоч соромився, а тепер зраджує відкрито! – розповідає приятелька зіркової пари Амелія Поганіч.

Ще одна мешканка Києва Світлана Коба зізналася “Експерс газеті”, що Мурат усе життя ставився до дружини кепсько.

“Він ще сто років тому мав коханок. Двох дівчат я особисто знала. З одною роман був сім років тому, з іншої – чотири роки тому”, – додає Коба.

Наразі Ані Лорак відправилася з дочкою Софією в Ізраїль. Артистка опублікувала фото з Єрусалиму на своїй сторінці в Instagram.

Джерело.

❤️

A post shared by Ани Лорак (@anilorak) on

facebook