fbpx
Події
Чого вимагати від дітей? Буковинські вчителі зганьбилися, склавши ЗНО

Буковинські вчителі склали тести, які базувалися на завданнях ЗНО, з середнім балом 7,9. Про це передає “Погляд” з посиланням на департамент освіти і науки Чернівецької ОДА, передає “Обозреватель”.

Так, вчителі під час проходження курсів підвищення кваліфікації при Інституті післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області пройшли випробування, яке базувалося на завданнях тестів торішніх ЗНО: з української мови та літератури, історії України, математики, хімії, географії, англійської та французької мови.

Анонімно перевірили свої знання 270 вчителів. З них 167 – вищої категорії, 26 – І категорії, 47 – ІІ категорії та 30 спеціалістів. На 1-3 бали відповіли 4 педагоги, 67 вчителів продемонстрували результат на 4-6 балів, 150 – у 7-9 і лише 49 вчителів, тобто 18,1%, зуміли продемонструвати високий рівень знань на 10-12 балів. Загальний середній бал – 7,9.

Читайте також: “Її просто добивали”: стали відомі разючі подробиці смерті вчительки з Херсону

Відтак, серед 169 вчителів вищої категорії, лише 49 показали той результат, якого вимагають від учнів, аби безперешкодно вступити на обрану спеціальність і поборотися за місце держзамовлення.

До червня 2017 року заплановано провести ще 10 тестувань вчителів-переметників, які проходитимуть курси підвищення кваліфікації.