fbpx
Дозвілля
Чого ніколи не варто розповідати чоловікові про себе

Є кілька тем табу, які не варто обговорювати з чоловіком.

Мовчи про минуле

Трапляється, що в моменти особливої ніжності чомусь дуже хочеться розповісти хлопцеві про колишні стосунки. А тут ще й він сам чіпляється з розпитуваннями. Звісно, йому дуже цікаво, скільки в тебе було ceкcуaльних партнерів до нього.

Але не дозволяй його інтересу перемогти. По-перше, не факт, що хлопець хоче почути правду. Можливо, він у душі сподівається, що він у тебе лише другий після нещасного першого кохання. По-друге, можливо, йому краще почути: “Ти все одно найкращий і найкоханіший”, без уточнення деталей. І, по-третє, ти ж не знаєш, як повернеться до тебе твоя щирість у момент сварки?

Не кажи про симпатію до іншого чоловіка

Ми, дівчата, легковажні та непостійні. Зокрема у своїх симпатіях. Сьогодні нам симпатичний колега по роботі, завтра – актор улюбленого серіалу. Але не треба про це радісно оголошувати коханому. Навряд чи він оцінить таку щирість позитивно.

Швидше за все, він засмутиться і почне думати, що чимось тебе не влаштовує. А якщо хлопець ревнивий, то взагалі може початися тотальна перевірка. Це ж ти знаєш, що симпатія – це лише симпатія, і нічого для тебе не означає. А коханий може подумати все що завгодно.

Не розказуй про хвoрoби й особисту гiгiєну

Розповідаючи коханому про особисту гігієну та різні хвoрoби, ти стаєш для нього зовсім земним створінням і втрачаєш свій статус принцеси. Якщо хочеш, щоб хлопець підтримав тебе, коли тобі погано, просто скажи, що бoлить голова, або живіт. Але без iнтuмнuх подробиць.

Також краще уникати опису таких процедур, як епіляція, чищення зубів, манікюр і педикюр. Навряд чи хлопцеві це цікаво. До того ж, якщо ваші стосунки лише починаються, чоловікові може бути ніяково вислухувати подробиці про хвoрoби й особисту гiгiєну.

Не зізнайся в ревнощах

Ревнуєш коханого? Перевіряєш його телефон? Стежиш за коханим у соцмережах? Не говоритимемо про це з погляду етики. Та й, мабуть, у тебе є привід так робити.

Але дуже просимо тебе: не зізнавайся коханому у вчиненому. Навіть якщо з цими справами ти давно зав’язала. Адже такі твої дії свідчать про недовіру до нього. А недовіра може зруйнувати навіть найміцніші стосунки. Крім того, чоловіки – дуже волелюбні, і будь-яке зазіхання на особистий простір сприймають як справжню кaтaстрофу.