fbpx
Дозвілля
«Черкасов точно не підходить»: переможниця проекту «Холостяк» розповіла про ідеального чоловіка (фото)

Всі вже знають про те, що герої сьомого сезону шоу “Холостяк” не зуміли побудувати свого щастя – і розійшлися невдовзі після закінчення зйомок.

Однак, сьогодні дівчина вирішила поділитися своїми роздумами про те, як знайти чоловіка своєї мрії.

Повідомляє сайт Більше.ком.

Доброта – одна з найважливіших якостей чоловіка!

Щоб закласти міцний фундамент відносин, кількість доброти має дорівнювати пропорційно розуму вашого обранця.

Чоловік може бути дуже багатим, перевертати мільйонами, сидіти за штурвалом великої компанії, володіти яхтами і літаками. Але який у цьому сенс, якщо він багатий як Крез, а живе як пес?

Багато хто задається питанням: “Що ж робити тим жінкам, які розглянули жадібність в чоловікові після весілля?” Пcихoлоги радять, або мати хороший особистий дохід, або стати майстром в умінні красиво накидати локшину, проявляти словесну віртуозність і бла-бла.

А ось я раджу, розкривати ширше очі і вуха ще на початку відносин. І тільки що – рятуйтеся втечею! Люди не міняються, вони лише “коректуються” і то на власний розсуд. Як говорить мудре прислів’я: “Жадібність – що річка: чим далі, тим ширше”

– пише Ліда Немченко.

Що думаєте ви з цього приводу?

Читайте також:СТАЛО ВІДОМО, ХТО ЗАМІНИТЬ ВАРНАВУ В ШОУ “ХТО ЗВЕРХУ” (ФОТО)

Доброта – одно из важнейших качеств мужчины! Дабы заложить прочный фундамент отношений, количество доброты должно быть равно пропорционально уму вашего спутника. Мужчина может быть очень богат, ворочать миллионами, сидеть за штурвалом крупной компании, владеть яхтами и самолетами. Но какой в этом толк, если он богат как Крёз, а живет как пес? Многие задаются вопросом: “Что же делать тем женщинам которые рассмотрели жадность в мужчине после свадьбы?” Психологи советуют, или иметь хороший личный доход, или стать мастером в умении красиво накидывать лапшу, проявлять словесную виртуозность и бла бла. А вот я советую, раскрывать пошире глаза и уши, в самом начале отношений. И чуть что – спасайтесь бегством! Люди не меняются, они лишь корректируются и то по собственному усмотрению. Как гласит мудрая пословица: “Жадность – что река: чем дальше, тем шире”. #lidaniemchenko #когдатописала #мысливбуквах

Допис, поширений Lida Niemchenko (@lida_niemchenko)