fbpx
Події
Черговий “гумконвой” з РФ вторгся до України

Більше 60 автомобілів з “гуманітарним” вантажем продовжили рух до пунктів розвантаження Донецької і Луганської областей.

Колона МНС Росії з “гуманітарною” допомогою для Донбасу перетнула українсько-російський кордон. Маршрут до пунктів пропуску пройдений без затримок, непередбачених ситуацій в дорозі не сталося. Про це повідомляє прес-служба МНС РФ.

“На шляху прямування колона МНС Росії розділилася на дві частини. Одна з них прибула на пункт пропуску “Донецьк”, друга – на “Матвіїв Курган”, де вантаж пройшов митне оформлення в суворій відповідності з міжнародним законодавством. Всі заходи на пунктах пропуску здійснювалися в присутності представників митної і прикордонної служб України. Автомобілі МНС Росії заїжджали на контрольно-пропускний пункт з відкритим заднім пологом кузова.

Перевірці піддалися не тільки техніка, але й супровідні документи на гуманітарний вантаж. Після завершення всіх процедур в цілому більше 60 автомобілів з “гуманітарним” вантажем загальною масою понад 600 тонн продовжили рух до пунктів розвантаження Донецької і Луганської областей”, – йдеться в повідомленні.

Читайте також: РОСІЯ ГОТУЄ НОВИЙ “ГУМКОНВОЙ” НА ДОНБАС

Нагадаємо, Росія з літа 2014 року направляє до зони бойових дій на Донбасі так звані “гуманітарні конвої” – колони вантажівок, вміст яких нікому не відомо, оскільки українські прикордонники, митники, а також представники Міжнародного комітету Червоного Хреста не мають можливості оглядати вантажі.

В РНБО України заявляють, що всі російські “гумконвої” спрямовані виключно на підтримку бойовиків. Переважно вантажівки ввозять на підконтрольні терористам території боєприпаси, сухі пайки, зброю.
У МЗС України неодноразово вимагали від РФ припинити порушення суверенітету України під приводом доставки так званої “гуманітарної допомоги”.

Джерело.

Реклама