fbpx

Через тещу наша родина на межі розлучення. Виявилося, що після хрестин, теща домовилася з священником, щоб він освятив нашу квартиру, навіть не запитавши моєї згоди і не повідомивши мене.

Через тещу наша родина на межі розлучення.

Наша сім’я на межі розлучення, а все через тещу, яка звикла з першого дня втручатися і давати нам поради.

Хоч і живемо ми з дружиною окремо, але присутність її батьків я відчував завжди і в усьому. Жодне рішення навіть найменше не вирішувалося без того, щоб дружина не порадилася з мамою, хоча знала, як я до цього ставлюся. Ми ж дорослі люди, для чого про все питати у батьків?

Відразу скажу, що в Бога я не вірю, але коли народився син, я погодився дружиною, що його треба охрестити, як це заведено робити.

Для мене це просто звичайний ритуал, як, наприклад, весілля або День народження. Але я не підозрював, що все це обернеться скандалом. Виявилося, що після хрестин, теща домовилася з священником, щоб він освятив нашу квартиру, навіть не запитавши моєї згоди і не повідомивши мене.

Квартира куплена моїми батьками та оформлена на мого батька, то вони себе підстрахували. Батьки дружини не дали жодної копійки, зате поводяться тут як удома, навіть меблі запропонували вибрати, щоб ми даремно не витратили гроші.

І ось нещодавно в один із вихідних (була субота) дружина сказала, що завтра, тобто в неділю, прийде священник, щоб освятити нашу квартиру. Я був здивований такою заявою і сказав, що вижену і його, і її маму, а якщо й далі так триватиме, то і її.

Був великий скандал, в який зараз залучені всі родичі, аж до дідусів і бабусь. Дружина зі мною не розмовляє, і я вже починаю розуміти, що розлучення буде найкращим виходом із ситуації. Жаль тільки сина, я його дуже люблю. І все через релігію.

You cannot copy content of this page