fbpx

Через нитку, що звисала з плаття, 6-річний братик мало не спалив маленьку сестричку

Трагедія сталася більше тижня тому у Новому Роздолі на Львівщині. 6-річний Юрко бавився зі своєю 4-річною сестрою Анею на подвір’ї за хатою. Батьки зізнаються, що вперше залишили їх без нагляду, але що все закінчиться настільки фатально, навіть не припускали, повідомляє кореспондент PRESS-ЦЕНТР із посиланням на zaxid.net.

Юрко побачив, що з сукеночки сестри звисає ниточка, аби торочка не пішла далі, вирішив допомогти, бо бачив не раз, як в таких випадках чинять дорослі: запалив сірник і підніс до нитки. Синтетичний одяг моментально спалахнув на дитині, наче сірник.

Аня вже більше тижня в реанімації опікового центру львівської міської лікарні №8. У неї 50% опіків тіла.

– Дитину вивели із опікового шоку, прооперували, видалили глибоко обпечену, мертву шкіру, – говорить заступник головного лікаря 8-ї лікарні Ігор Стояновський.

Читайте також: «Чекають, що щури будуть ходити і кидатися на людей»: Львів потопає у смітті

Однак лікування Ані дуже дороге, у її родичів таких грошей немає. До того ж повністю поставити дівчинку на ноги зможуть лише американські медики, ті навіть вже погодилися прийняти її.

Та поки сім’я шукає благодійників, аби допомогли з лікуванням закордоном і оформляє візу, з’явилися шахраї, ласі нажитися на чужій біді:

– Ми не знаємо, хто це, звідки вони, але чули, що від нашого імені хтось збирає гроші на лікування Ані, – каже бабуся дівчинки Катерина Романчук. – Наразі ми ні до кого не зверталися по допомогу – немає ні часу, ні сили.

Читайте також: Мама 18-ти річного юнака збирає майже 10 тис. дол., щоб заплатити за операцію, яку зробили синові у Туреччині.

Джерело.

You cannot copy content of this page