fbpx
Події
Через недбалість лікаря-анестезіолога в лікарні на Львівщині помер хлопчик

Експертиза повністю довела причинний зв’язок між смертю дитини та неналежним наданням їй медичної допомоги зазначеним лікарем.

Радехівська місцева прокуратура направила до суду обвинувальний акт відносно лікаря-анестезіолога. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

Прокуратурою затверджено обвинувальний висновок стосовно одного з лікарів-анестезіологів Бродівської центральної районної лікарні, який підозрюється у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 140 КК України, тобто неналежному виконанні своїх професійних обов’язків внаслідок недбалого чи несумлінного ставлення до них, що спричинило тяжкі наслідки для неповнолітнього.

Досудовим розслідуванням встановлено, що з вини зазначеного медика, в результаті неналежних проведених ним медичних маніпуляцій у квітні 2016 року в реанімаційному відділенні лікарні помер неповнолітній хлопчик. Експертиза повністю довела причинний зв’язок між смертю дитини та неналежним наданням їй медичної допомоги зазначеним лікарем.

За вчинення такого злочину лікарю загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк до 5 років або позбавлення волі на строк до 3 років з позбавленням права займатися відповідною діяльністю на строк до 3 років.

Читайте також: ЗНАЙШЛИ. МЕРТВОГО. ТРАГЕДІЯ НА ЗАКАРПАТТІ: В ГІРСЬКІЙ РІЧЦІ ЗНАЙШЛИ ТІЛО П’ЯТИРІЧНОГО ХЛОПЧИКА

Джерело.