fbpx

Через надзвичайну втому Оксана не звернула на таку дивну поведінку дітей особливої уваги і сіла трохи відпочити в кріслі. І тут раптово із сусідньої кімнати, з-поза зачинених дверей, пролунало гучне «П-ф-ф-ф»

У моєї подруги Оксани є двійко чудових синів і трикімнатна квартира на п’ятому поверсі. Сини, як справжні благородні лицарі марили кіньми.

І ось, одного разу ввечері, повернувшись з роботи, Оксана помітила, що в неї вдома, якось підозріло чисто і тихо. Діти мило посміхаються, оченята у них аж світяться, не сваряться, як зазвичай, і мило поглядають матері у вічі.

Через надзвичайну втому Оксана не звернула на таку дивну поведінку дітей особливої уваги і сіла трохи відпочити в кріслі. І тут раптово із сусідньої кімнати, з-поза зачинених дверей, пролунало гучне «П-ф-ф-ф». У Оксани з переляку, очі аж на лоба полізли. Вона повільно піднялася з крісла і , затамувавши подих, пішла поглянути, що ж стало джерелом такого дивного звуку. Уявіть собі, яким сильним було її здивування, коли, обережно відкривши двері, вона побачила посеред кімнати маленьке руде лоша біля, якого стояли невеликий оберемком сіна і дитяче іграшкове відерце наповнене водою.

Як виявилося згодом, діти знайшли тваринку на пустирі, вона здалася їм такою беззахисною і самотньою, що вони вирішили забрати її до себе додому. Хлопці подумали, що мабуть, це самі небеса відповіли на їхні молитви, побачивши їхню страшенну любов до коней. Вхопили лоша за гриву, затягли до будинку, виштовхали на п’ятий поверх. Під стайню виділили власну кімнату – дитячу. А за ради доброї справи самі готові були і на балконі спати. Так би мовити завели такого собі «невеличкого» домашнього улюбленця.

Не піддаючись дитячим сльозам і обіцянкам самим годувати, поїти, гуляти, прибирати за конем, мамине рішення було непохитним. Вихованця треба повернути на те місце звідки його й привели хлопці  ̶  на пустир.

Спустити коника з п’ятого поверху виявилося набагато складніше, ніж підняти його догори, бо тваринка, чомусь ніяк не могла второпати, як їй йти вниз по сходах. Ех, то був ще той квест.

Господар малюка знайшовся того ж вечора. Однак, на цьому, історія не закінчилася. Дітлахи потім ще кілька років приходили до чоловіка в гості, щоб побавитися зі своїм домашнім улюбленцем, ну і трохи покататися верхи.

Фото ілюстративне.

You cannot copy content of this page