fbpx
Події
“Через “диван” можуть зняти в одному кіно, не більше”: українська актриса розвінчала міф про дoмaгaння

Відома актриса Римма Зюбіна розвінчала міф про те, що потрапити на телеекран можна тільки через лiжко продюсера. Про це вона розповіла в інтерв’ю “Високому замку”, передає “Обозреватель”.

“Фразою “Не будеш на дивані – не будеш на екрані” мене залякували, щоб я відмовилася від мрії стати актрисою. Цей весь бруд не торкнувся мене, і я впевнено можу сказати, що це стереотипи, які існують у свідомості людей, не пов’язаних із кіно.

Через “диван” актрисою не станеш. Через “диван” можуть зняти в одному кіно, не більше. Бо прийде інша актриса, яка займе твоє місце і на дивані, і на екрані. Cтaтeвим шляхом талант не передається. А на актрису, яка йде на такі речі, буде повішений ярлик на все життя. Є така фраза: “Бережи честь змолоду в мистецтві”. Інша справа, коли це пристрасна любов. Але таке не завжди буває”, – сказала вона.

При цьому Зюбіна розповіла про цікаву історію зі свого досвіду.

Читайте також: Знай наших.”Випила 200 грамів — і склала всі повноваження зі зйомок у росіян!”- Ірма Вітовська

“Я дуже цього боялася. Особливо було стpашно, коли в 19 років потрапила в театр, а навколо такі дорослі жарти. Пам’ятаю, поїхали ми з театром юного глядача на фестиваль дитячих театрів. Я отримала свою першу премію “За кращу жіночу роль” – за роль дівчинки Бетсі. І тут мені веселун неповторний актор Юра-Льоня Марченко, жарти якого треба розуміти, каже: “Готуйся, мала. Тобі журі вирішило дати премію, тому доведеться. Сама розумієш”. У мене серце стало. Підбігла до Володі Пшеничного, прошуся: “Можна я сьогодні ввечері у вас пересиджу?”. Як з’ясувалося, це був всього лише жарт”, – пояснила актриса.