fbpx
Події
Через 20-хвилинний виступ шотландського коміка розпалися 4 тис. пар і 17 шлюбів

Шотландський комік Деніел Слосс розповів у своєму стендапі, чому класно бути самотнім. Виступ зруйнував за 10 днів чотири тисячі пар і 17 шлюбів, пишуть “Факти.ICTV”. 

20-хвилинний виступ про стосунки спровокував величезну кількість розлучень пар і родин.

Комік запропонував глядачам, які перебували в заплутаних стосунках, згадати, чи замислювалися вони колись про те, що життя стало би простішим, якби їхній партнер пoмер через якусь випадковість.

Слосс також зауважив, що суспільство звикло вважати самотніх людей неповноцінними. Через це люди обирають собі не того партнера, щоб просто заповнити цей соціальний пробіл.

Читайте також: 15-річна донька британського мільйонера помepла, після того, як з’їла сендвіч в аеропорту

Крім того, багато хто намагається змінити партнера під себе.

– Кожні стосунки ідеальні перші три місяці. Після трьох місяців ви розумієте, що ніхто інший не є шматочком вашої головоломки.

Всі інші на цій планеті такі ж глибокі, складні й індивідуальні, як і ви, а це значить, що вони провели останні 20 або 30 років свого життя, працюючи над своєю головоломкою так само, як ви працювали над собою.

Ви не можете чекати від них того, що вони раптово відмовляться від усього, чого досягли, щоб підлаштуватися під вас, – сказав він.

Всього за десять днів чотири тисячі користувачів мережі подякували Деніелу Слоссу за те, що він допоміг розірвати непотрібні стосунки. Ще 17 осіб розповіли коміку про те, що надихнулися на розлучення.

До речі, вчені довели, що частіше розлучаються пари, які були занадто прив’язаними один до одного на початку стосунків.