fbpx
Події
Через 18 років жінки хворітимуть на рак вшестеро частіше, ніж чоловіки – вчені

До 2035 року жінки хворітимуть на рак вшестеро частіше, ніж чоловіки. Рівень захворюваності на рак в Великій Британії, зокрема, підвищуватиметься на 0,5% серед чоловіків і до 3% серед жінок. Це означає, що через 18 років діагностують рак імовірно у 4,5 млн жінок і 4,8 млн чоловіків. Про це повідомляє WoMo.com.ua з посиланням на британську організацію Cancer Research UK.

За даними вчених, ракові захворювання є однією з поширених причин смерті в усьому світі, де від різних його видів вмирають 7,4 млн чоловіків і 6,7 млн жінок щороку.

Серед факторів, що впливають на швидкий розвиток ракових клітин саме у жінок, вчені називають куріння і ожиріння. Найбільшого поширення в наступні 20 років, як прогнозують британці, отримають такі види раку у жінок, як рак яєчників, шийки матки і порожнини рота.

“Нові дані відкривають величезне випробування, з яким зіткнуться люди в Великій Британії і по всьому світу. Сподіваюся, що дослідження допоможуть знайти способи, як зменшити цю ношу, і дозволять людям виживати, особливо у випадках важких видів раку, в боротьбі з якими поки що похмурі перспективи. Ми повинні багато працювати, щоб зменшити руйнівний вплив, яке рак надає на настільки багато родин”, – сказав Харпал Кумар, виконавчий директор Cancer Research UK.

Читайте також: День боротьби з раком: Вчені випадково відкрили причину активності мутованих клітин

Джерело.