fbpx
Події
Частина України опинилась у темряві через дощовий “апокаліпсис” (відео)

На місцях уже працюють енергетики. За даними Державної служби з надзвичайних ситуацій України, у ніч проти 29 червня внаслідок поривів вітру, дощ було знеструмлено 99 населених пунктів у семи областях. Йдеться про Вінницьку (30 населених пунктів), Полтавську (26 населених пунктів), Житомирську (21 населений пункт), Київську (12 населених пунктів), Донецьку (5 населених пунктів), Дніпропетровську (4 населені пункти), Кіровоградську (1 населений пункт) області. До відновлення енергопостачання населених пунктів залучено бригади обленерго.

Читайте також:ПОТОП НА ТЕРНОПІЛЬЩИНІ: РІЧКА ЗАТОПИЛА СЕЛО (ФОТО)

Нагадаємо, зливи наробили шкоди і на заході України. Місячна норма опадів за дві години випала у Виноградівському районі на Закарпатті. У Великих Комятах та Онку річки вийшли із берегів, йдеться у сюжеті ТСН.Ранок. Вода на своєму шляху зносила авто, дрова, городину, лилася через пороги до людських домівок.

Потоки води у Рівному розмивали вулиці й зривали люки. Каналізація не витримала натиску негоди, що призвело до підтоплення кількох десятків приватних будинків та присадибних ділянок. Рівень води в оселях сягав метра.

Джерело.