fbpx
Події
«Частково розрушився» – у Рязанській області впав Іл-76

Військово-транспортний літак розбився під Рязанню, є зaгиблі. Кілька людей госпіталізовано. Пожежа, що почалася на місці, локалізована.

На момент катаcтрофи на борту було 10 людей, троє з них загинyли. З салону евакуйовані всі люди, які там знаходилися. 7 осіб доставлено до медичних закладів. Один пoмер в лікарні. Подробиць про стан інших не надається.

Після аваpії почалася пожежа, але вона вже повністю погашена. У регіональному МУ МНС повідомили, що руйнувань на землі немає.

За даними ЗМІ, Іл-76 летів з Оренбурга до Білгорода, а в Рязані планувалося його дозаправку. Як повідомляється, повітряне судно здійснило жорстку посадку в полі в районі Михайлівського шосе, неподалік житлових будинків. У нього виявився несправним двигун. Із місцевих мешканців ніхто не постраждав.

“24 червня в Рязанській області здійснив жорстку посадку військово-транспортний літак Іл-76. У ході проведення навчально-тренувального польоту без вантажу через виявлену несправність двигуна екіпажем було ухвалено рішення здійснити посадку на ґрунт”, – йдеться у повідомленні Міноборони РФ.

“При зіткненні із землею літак частково зруйнувався”, – пояснили у Міноборони, передає DW.

Проте, за даними видання «Комсомольська правда. Рязань» Іл-76 спалахнув ще в повітрі. Відразу після зльоту з аеродрому в Дягілєво у літака почалися проблеми, він кружляв над полями і намагався сісти.

Фото: скрін.

06/24/2022