fbpx

Час любити себе – гороскоп на 7-13 серпня для всіх знаків зодіаку

Час любити себе – гороскоп на 7-13 серпня

Овен

Овни цього тижня зможуть досягти успіху у справах, проте можуть не відчути збільшення доходів. Найбільш напружена і хвилююча тема тижня — гроші, вірніше їхня недостатня кількість для задоволення ваших потреб. Намагайтеся впорядкувати свої витрати і тоді ця напруга ослабне.

Враховуючи особливу важливість фінансової складової, слід розумніше поводитися з грошима. Можливо, ви будете схильні без урахування витрачати багато грошей на розваги та подарунки.

Однак це може призвести до збіднення ваших фінансових ресурсів з неможливістю підтримувати поточні потреби на прийнятному рівні надалі.

Особливо це типово для тих, хто зараз закоханий і готовий віддати все коханій людині, наприклад, купувати дорогі квитки на концерти артистів чи престижні ресторани. Можливо, ви будете схильні повертатися до тих справ, які залишалися незавершеними та забутими протягом останнього часу. Насамперед, може йтися про якісь недоробки у господарсько-побутових питаннях.

Наприклад, ви згадаєте, що збиралися прибити поличку у ванній та навіть купили для цього необхідні інструменти. Нарешті ви всі такі справи зможете довести до логічного завершення.

Телець

Тельці цього тижня можуть прагнути самостійності, незалежно від інших думок. Бажання робити щось за своїм може призвести вас до конфліктів у сім’ї, якщо ви при цій не враховуєте думку близьких і рідних людей.

Рекомендується враховувати думку членів сім’ї під час прийняття тих чи інших рішень. Можливо, ви відчуєте сильне бажання діяти самостійно, але без згоди в сім’ї ви навряд чи досягнете успіху. Адже вам, напевно, буде потрібна підтримка з боку близьких людей і без опори на них усі ваші починання приречені на провал.

Також не слід на цей тиждень планувати завершення важливих справ — на завершальному етапі на вас можуть чекати великі труднощі. Набагато успішніше мине цей тиждень для тих, хто захоплено займається якоюсь творчістю. Це чудовий час для спорту, хобі, відвідування розважальних та пізнавальних заходів.

Намагайтеся більше часу проводити у спілкуванні з дітьми – у такому спілкуванні ви знайдете невичерпне джерело радості та натхнення. Активна життєва позиція дозволить відстояти свої інтереси у будь-якому питанні. Це саме той час, коли не потрібно шукати компромісів і нескінченно йти на поступки. Це гарний час для старту нових проектів, ініціаторами яких виступаєте ви самі.

Близнюки

Близнюкам цього тижня, можливо, доведеться втягуватись у чужі справи та займатися розглядами. До вас можуть дійти неприємні чутки та плітки. Ігнорувати все це було б бажано, але вам важко буде втриматися, оскільки на кону може опинитися ваша особиста репутація та репутація людей із вашого оточення. Можливо, вам захочеться провести розслідування, щоб зрозуміти, хто є вашим таємним недоброзичливцем, який розповсюджує ці чутки.

Однак краще переключити увагу на позитивніші теми тижня. Найкомфортніше відчуватиме себе у своїй оселі, у своїй родині, в оточенні рідних та близьких людей. Це виключно вдалий час для відновлення стосунків із родичами, батьками — ніщо не затьмарюватиме ваші почуття до членів сім’ї. Також це гарний час для впорядкування та особливо прикраси власного житла. Купуйте красиву люстру або картину на стіну, внесіть до свого житла елементи декору.

Можливо, саме цього тижня на вашій дачній ділянці розпустяться найкрасивіші квіти, які радуватимуть вас.

Найбільш проблемна тема тижня може бути пов’язана із нестабільністю у партнерських відносинах.

Рак

У Раків цього тижня можуть посилитися амбіції, прагнення виділитися, зробити щось по-своєму і всупереч обставинам, що склалися. Потенційно конфліктна поведінка, спрямована на особисте самоствердження і дії без урахування думок оточуючих — це непродуктивний напрямок, що не обіцяє вам нічого, крім напруги і хвилювання.

Якщо ви відчуваєте, що не можете себе утримати від конфліктної поведінки та дій напролом, спробуйте переключитися на спорт, скинути енергетичний заряд на фізичний розвиток, тренування. Найбільш успішний напрямок цього тижня пов’язаний із навчанням, поїздками, контактами.

Орієнтувавши себе на пошук союзників та необхідної вам інформації, ви досягнете всього, чого хотіли меншими зусиллями та в гармонії з оточуючими.

Рекомендується більше часу проводити у спілкуванні з людьми свого кола. Можливо, настав час відновити контакти з тими друзями, знайомими та родичами, з якими ви вже давно перестали спілкуватися. Завдяки гарній пам’яті та відмінному інтелекту ви зможете легко та швидко заповнити інформаційні прогалини та будете в курсі всіх новин.

Лев

Матеріальні та фінансові цінності — ось що радуватиме Левів протягом цього тижня. Можливо вам вдасться збільшити рівень доходів або ви отримаєте велику премію. Так чи інакше, але грошей ви не будете особливо потребувати.

Тому зосередьтеся на тому приємному, що можуть дати гроші на покупках. У вас у цей час буде дуже практичний підхід до придбання речей і тому ваші покупки можуть бути якістю, добротністю та доступністю за ціною. Особливо добре купувати модні особисті речі та ювелірні прикраси. Ви можете переглянути свою колишню думку щодо своєї роботи та змінити думку про своє начальство.

Подібний перегляд по ряду ключових позицій може призвести до тимчасової особистої кризи, коли ви можете опинитися на роздоріжжі і не знати, що тепер робити далі. Ці внутрішні сумніви можуть посилитися на тлі пресингу з боку начальства, коли потрібно виконувати планову роботу, а жодного бажання вже не залишилося.

Можливо, ви отримаєте неофіційну підтримку і заступництво впливової людини, що має вплив на результат питань, що вас цікавлять. Інший позитивний напрямок, куди ви могли б докласти свою енергію, пов’язаний із духовними практиками.

Діва

У Дів, які давно бажають поміняти свій імідж, це вдалий тиждень для того, щоб зробити свою зовнішність більш привабливою, красивою. Насамперед це стосується прекрасної половини людства — жінок.

Рекомендується відвідувати салони краси, перукарні, косметологічні кабінети. Якщо ви давно мріяли зробити собі тату, то краще за цей час підібрати навряд чи можливо. Загалом ви і без особливих маніпуляцій із власною зовнішністю будете набагато привабливіше виглядати за рахунок особистої чарівності. Тому представники протилежної статі виявлятимуть до вашої персони особливу увагу.

Романтичні стосунки у ці дні стають особливо хвилюючими та пристрасними. У вас може бути багато цікавого спілкування з творчими людьми через Інтернет. Сміливіше йдіть на контакти, нові знайомства — все це дасть їжу для роздумів і нове розуміння з різних тем. Можливо так ви зустрінете однодумців для реалізації своїх ідей.

Найбільш проблемною темою тижня може стати стосунки із представниками закону. Не слід робити те, що можна розцінити як порушення правил і норм законодавства. Не шукайте обхідні шляхи там, де відкрито і прямо не вдається досягти результату.

Терези

Терезам зірки радять цього тижня зосередитися на духовному самовдосконаленні. Найбільш успішно у вас підуть духовні практики, спрямовані на розвиток здібностей регулювати свій внутрішній емоційний та фізичний стан.

Сюди відносяться східні практики типу йоги, цигуна, з читанням мантр, особливими позами та станами.

Також це гарний час для перебування на самоті, приведення свого стану в душевну рівновагу та гармонію насамперед із самим собою. Для цього дуже важливо мати відповідні житлові умови, де можна спокійно усамітнитися. Намагайтеся знаходити час і місце, щоб побути на самоті і спокійно обміркувати поточні реалії свого життя – це дуже важливо щодо осмислення.

За відсутності умов для самотнього зосередження можна просто виїхати до лісу, провести час на рибалці.

Перебування в контакті з природою може благотворно вплинути на ваше самопочуття. Утримуйтесь від дозвільного проведення часу, відвідування клубів, вечірок, різноманітних модних тусовок. Можливо, цього тижня ви перегляньте свої стосунки з кимось із друзів чи подруг.

Скорпіон

У Скорпіонів цього тижня найбажанішим може стати дружнє спілкування. Посилюється ваша потреба у спілкуванні з тими людьми, які дотримуються схожих з вами поглядів. І такі люди обов’язково знайдуться і притягнуться до вас подібно до магніту.

Якщо ви не дуже активно поводитесь в соціумі, то це може бути компенсовано завдяки спілкуванню в інтернеті на форумах, у соціальних мережах та спільнотах. Ваші віртуальні друзі цього тижня можуть перейти в категорію реальних друзів, оскільки не буде суттєвих перешкод для особистої зустрічі та спілкування. Найбільш проблемний час може бути у одружених. Можуть загостритись стосунки з партнером.

Можливо, ваші уявлення про те, чого ваша пара має спільно прагнути, можуть розійтися з аналогічними уявленнями партнера. Також може знову спливти якась тема, яка і раніше була для вас спірною і тепер ви можете обидва знову «наступити на ті ж граблі».

Однак це аж ніяк не означає, що неможливо досягти компромісу. Якщо у вас є людина, яку по праву можна назвати другом сім’ї, то саме посередництво цієї людини допоможе вам дійти згоди.

Стрілець

У Стрільців цього тижня можуть збільшитися шанси для кар’єрного просування. Можливо, вам запропонують зайняти вищу посаду, і це позитивно вплине на ваш фінансовий стан. Також ви як особистість можете стати помітнішими і в чомусь знаменитими. У всякому разі, на вас частіше звертатимуть увагу, про вас будуть говорити, причому, як правило, ви отримуватимете позитивні, хвалебні оцінки з боку оточуючих.

Тема ділової активності є зараз пріоритетнішою, оскільки тут ви здатні максимально реалізувати себе і отримати багато позитивних емоцій. Тому буде правильно, якщо ви особисте життя поки що відсунете на другий план.

Рекомендується утримуватись від туристичних поїздок. Справа в тому, що у дальній поїздці у вас можуть початися проблеми зі здоров’ям і це несприятливо відіб’ється на самій поїздці. Також це не найкращий час для початку юридичних розглядів.

Козеріг

Козерогам цього тижня, можливо, захочеться отримати якнайбільше вражень та нових знань. Завдяки посиленню інтелектуальних здібностей ви зможете легко засвоїти складний навчальний матеріал. Цей тиждень ідеально підходить для подорожей, знайомства з культурними, етнічними та релігійними традиціями різних країн і народів.

Тяга до знань та цікавість можуть повести вас у дорогу. Зростає позитивний вплив на вас з боку людей, які живуть в інших містах та регіонах і з якими ви, можливо, спілкуєтеся лише телефоном або інтернетом. Такі люди можуть стати для вас духовними вчителями, гуру. Завдяки їм ви зрозумієте щось дуже важливе для себе.

Самотні Козерога зможуть знайти для себе пару. Особливо легко і вільно це станеться на сайтах знайомств або спілкування в соціальних мережах інтернету. Ви розпізнаєте свого потенційного партнера за незвичайним та неординарним стилем спілкування — саме це зараз вас здатне зацікавити та захопити. Тому віртуальне спілкування може бути коротким і швидко перейде у реальну зустріч.

Водолій

Водолії цього тижня можуть відчути у собі посилення магічних здібностей. Можливо, ви зловите себе на тому, що іноді вам вдається передбачити перебіг деяких подій, заздалегідь знаєте, що скаже і як поведеться та чи інша людина. Деякі з вас зможуть виявити свої цілительські здібності — наприклад, у вас може вийти силою думки та молитви зцілити хворого.

Загалом можна сказати, що цього тижня у вас можуть прокидатися глибинні інстинкти вашого організму.

Разом з тим можуть ускладнитися стосунки в сім’ї та з партнером по шлюбу.

Це може бути пов’язано з тим, що партнер чи партнерка може почати порушувати досягнуті раніше домовленості. Наприклад, якщо ви раніше домовлялися про розподіл обов’язків у сім’ї, то партнер може почати ухилятися від виконання своєї частини роботи. Привести його до порядку буде нелегко. Друга потенційно конфліктна тема може бути пов’язана з тертями між вашим партнером та вашими батьками.

Риби

Рибам необхідно приділяти більше уваги своєму здоров’ю.  Намагайтеся одягатися за погодою та менше контактуйте з людьми у громадському транспорті. У зв’язку з поганим самопочуттям можуть бути запущені деякі справи по дому. Не завжди буде бажання робити прибирання у квартирі.

Хоча саме зараз зірки радять наводити порядок в навколишньому просторі. Побічно це може позитивно вплинути на ваше самопочуття. А ось для зміцнення подружніх стосунків цей тиждень цілком сприятливий.

Причому ви зможете спокійно обговорювати з партнером будь-які, навіть найгостріші питання і приходити до взаєморозуміння на основі розумних підходів. Також це сприятливий час для романтичних пригод.

Самотні Риби, які страждають від зайвої скромності і боязкості, можуть зробити перший крок назустріч для знайомства з людиною, що сподобалася. Ви здивуєтеся, з якою легкістю знайомитиметеся з представниками протилежної статі.

You cannot copy content of this page