fbpx
Без рубрики
Чарівний засіб для вирішення проблем із зором та слухом

Надзвичайно ефективна вправа для усунення проблем із слухом та зором.

Доктор Вільям Бейтс, основоположник немедикаментозного методу відновлення зору, говорив:

«Зорове сприйняття є найважливішим з п’яти відчуттів. Повне задоволення від життя можна отримати тільки в тому випадку, якщо ясно і чітко бачити форми і кольори навколишнього світу і посмішки друзів. Чим би ми не займалися, ми позбавлені половини задоволення, якщо у нас поганий зір . Ви зможете зберегти зір гострим протягом усього життя, якщо навчитеся правильному поводженню з очима в умовах сучасного життя».

Вправи для розслаблення шиї і рішення проблем із зором і слухом

Підняття голови – засіб для вирішення проблем із зором і слухом

Підняття голови – надзвичайно ефективна вправа для усунення проблем із слухом і зором. Воно також допомагає позбутися від головного болю і хворобливих відчуттів в шиї і плечах.

Інструкції з виконання вправи:

1. Покладіть пальці і долоні обох рук навколо шиї.

2. Потім підніміть голову руками вгору і трохи вперед і поверніть її вправо.

3. Після цього аналогічним чином підніміть голову і поверніть її ліворуч.

За допомогою цієї простої вправи ви позбудетеся від защемлення неpвів шиї і розслабите трапецієподібні м’язи . Піднімати голову слід дуже м’яко і обережно, щоб різким рухом не спровокувати компресію шийних хребців. Повертайте голову якнайдалі, але плавно і без напруги. Виконуйте цю вправу кілька разів в день, зокрема перед сном.

Читайте також: Як матері роблять синів безвідповідальними

Вправа для розслаблення шиї: Ледача вісімка (розминка для розігріву)

Лінива вісімка виконується на початку тренування, оскільки ця вправа розслабляє м’язи шиї і сприяє притоку свіжої кpoві до очей і мoзку. Лінива вісімка підготує очі до решти вправ комплексу та підвищить їх ефективність.

1. Повільно і ретельно малюйте носом уявні вісімки. Ця вправа звільнить від напруги задню частину шиї, заспокоїть нервову систему і підвищить фокусуючу здатність очей. Малювання великих вісімок розслабляє великі очні м’язи, а невеликих вісімок – малі.

2. Тепер міняйте положення вісімки, малюючи її то вертикально, то горизонтально. Малюйте її справа наліво і зліва направо, а потім зверху вниз і знизу вгору. Виконуйте цю вправу мінімум три хвилини.

Джерело.