fbpx
Здоров'я
Чарівний засіб для вирішення проблем із зором та слухом

Надзвичайно ефективна вправа для усунення проблем із слухом та зором.

Доктор Вільям Бейтс, основоположник немедикаментозного методу відновлення зору, говорив:

«Зорове сприйняття є найважливішим з п’яти відчуттів. Повне задоволення від життя можна отримати тільки в тому випадку, якщо ясно і чітко бачити форми і кольори навколишнього світу і посмішки друзів. Чим би ми не займалися, ми позбавлені половини задоволення, якщо у нас поганий зір . Ви зможете зберегти зір гострим протягом усього життя, якщо навчитеся правильному поводженню з очима в умовах сучасного життя».

Вправи для розслаблення шиї і рішення проблем із зором і слухом

Підняття голови – засіб для вирішення проблем із зором і слухом

Підняття голови – надзвичайно ефективна вправа для усунення проблем із слухом і зором. Воно також допомагає позбутися від головного болю і хворобливих відчуттів в шиї і плечах.

Інструкції з виконання вправи:

1. Покладіть пальці і долоні обох рук навколо шиї.

2. Потім підніміть голову руками вгору і трохи вперед і поверніть її вправо.

3. Після цього аналогічним чином підніміть голову і поверніть її ліворуч.

За допомогою цієї простої вправи ви позбудетеся від защемлення неpвів шиї і розслабите трапецієподібні м’язи . Піднімати голову слід дуже м’яко і обережно, щоб різким рухом не спровокувати компресію шийних хребців. Повертайте голову якнайдалі, але плавно і без напруги. Виконуйте цю вправу кілька разів в день, зокрема перед сном.

Читайте також: Як матері роблять синів безвідповідальними

Вправа для розслаблення шиї: Ледача вісімка (розминка для розігріву)

Лінива вісімка виконується на початку тренування, оскільки ця вправа розслабляє м’язи шиї і сприяє притоку свіжої кpoві до очей і мoзку. Лінива вісімка підготує очі до решти вправ комплексу та підвищить їх ефективність.

1. Повільно і ретельно малюйте носом уявні вісімки. Ця вправа звільнить від напруги задню частину шиї, заспокоїть нервову систему і підвищить фокусуючу здатність очей. Малювання великих вісімок розслабляє великі очні м’язи, а невеликих вісімок – малі.

2. Тепер міняйте положення вісімки, малюючи її то вертикально, то горизонтально. Малюйте її справа наліво і зліва направо, а потім зверху вниз і знизу вгору. Виконуйте цю вправу мінімум три хвилини.

Джерело.

facebook