fbpx
Без рубрики
Бився головою об лід: нові подробиці смерті Януковича-молодшого

Відомий волонтер і автогонщик Олексій Мочанов розповів нові подробиці смерті Віктора Януковича-молодшого, сина екс-президента України Віктора Януковича.

Повідомляють, що Мочанов в ефірі skypin.ua розповів, що був знайомий з Віктором Януковичем-молодшим по автоспорту, і дізнався подробиці його загибелі від людей, які були з ним поруч у цей момент.

Читайте також:НА МОГИЛІ ЯНУКОВИЧА-МОЛОДШОГО ПОСТАВИЛИ НОВИЙ ХРЕСТ (ФОТО)

«Там лід був прозорий, навіть снігу не було. Коли машина почала провалюватися, перші люди вискочили з «мультивена», вони навіть ноги не замочили. Малий (Янукович-молодший – ред.) був за кермом, а машина кринилася саме на перше ліве колесо, там глибина була 40 метрів, і коли машина вже полетіла туди, (Янукович-молодший) по дорозі, судячи з усього, виринув, підняв голову і не побачив дірки. Був би сніг, був би лід темний, було б видно, куди спливати. А так скрізь однаково світло, плюс, мабуть, у людини була істерика. Він бився головою, намагаючись пробити собі лід в 12 метрах від дірки, яка залишилася від машини. Все це відбулося на очах людей, які не могли запірнути, проплисти і витягнути його», – розповів Мочанов.

Як відомо, Янукович-молодший загинув 20 березня 2015 року – авто, яким керував син екс-президента, пішло під кригу на озері Байкал. Разом з Януковичем було 5 пасажирів, яким вдалося врятуватися. Поховали Януковича-молодшого торік 23 березня.

Повідомлялося, що його тіло доставили в Севастополь і відспівали в ніч перед похованням. За непідтвердженими даними, президент-втікач також прибув на скорботну церемонію.

Джерело.

facebook