fbpx

Битва за спадщину: Максакова судиться з дружиною і дітьми Вороненкова

Вдова екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова Марія Максакова подала в суд на колишню дружину убитого в Києві політика Юлію.

Про це повідомляє obozrevatel

“Процес відкритий, я сподіваюся на розсудливість суддівського корпусу. Тому що абсолютно все Юлею нажито завдяки тому, що вона просто перебувала в шлюбі. Добувачем і єдиним джерелом доходів завжди був Денис”, – зазначила Максакова.

За її словами, Юлія Вороненкова разом з дітьми, 19-річним Миколою та 16-річної Ксенією, стала основною спадкоємицею незаконно. Максакова вважає, що з того, що на сьогоднішній день належить Юлі, суд все повинен виділити в спадкову масу, оскільки такий закон (половина того, що нею придбано в шлюбі є подружньої часткою Дениса, яка повинна бути розділена між його дітьми), тут навіть немає можливості для маневру.

“А ось те, що записано на дітей і її батьків – ось в цьому буде якийсь судовий прецедент, тут якесь рішення судді будуть приймати. Я сподіваюся, що вони тверезо зважать всі обставини і приймуть адекватне і зважене рішення”, – підсумувала Максакова .

Читайте також:МАКСАКОВА З СИНОМ ПРИЙШЛА НА МОГИЛУ ВОРОНЕНКОВА У ДЕНЬ ЙОГО 46-РІЧЧЯ (ВІДЕО)

You cannot copy content of this page