fbpx

Били ногами на очах у дитини: Лоліта розповіла про напад на її матір в Києві

Російська співачка Лоліта Мілявська після того, як їй заборонили в’їзд на територію України, розповіла про побиття її матері, яке відбулося три роки тому.

Слова артистки призводить НТВ, пише obozrevatel

“Це, по-перше, небезпечно. Коли мою маму побили три роки тому на вулиці і у неї був струс мозку, вона мене дуже попросила нічого не коментувати в стосунках України і Росії. Мама вела дитину зі школи о п’ятій годині вечора. Йшла і розмовляла з моєю донькою. Ззаду був оглушливий удар. Мама впала, ще били ногами. При цьому не взяли ні гаманець, ні інші речі. я не збиралася цього робити до сьогоднішнього моменту, але я взяла свою сім’ю під охорону “, – розповіла Лоліта.

Також вона повідомила, що її мати емоційно відреагувала на заборону в’їзду в Україну Артистці.

“Насправді найстрашніше це було о восьмій ранку, коли ти дзвониш мамі, і вона каже:” Ти вже приїхала? Я тебе чекаю з сніданком “. Якраз час прибуття поїзда до Києва. Я кажу:” Мамо, ти вибач … “. Я почала підбирати слова. І вона як заплаче, як маленька дитина. Просто я розумію, що коли так борються з людьми , які не пов’язані ні з політикою, ні з якоюсь військовою таємницею, це говорить про слабкість “, – сказала Лоліта.

За словами співачки, після пересадки в поїзд на Москву їй навіть не видали документи, в тому числі паспорт. Як виявилося, документи знаходилися у начальника поїзда, їх обіцяли повернути тільки після того, як поїзд перетне український кордон.

Читайте також:«ДО ПОБАЧЕННЯ!»: ЛОЛІТУ ВИСАДИЛИ З ПОЇЗДА НА КОРДОНІ З УКРАЇНОЮ (ВІДЕО)

You cannot copy content of this page