fbpx
Події
Бути прекрасною можна в будь-якому віці: 70-річна українська модель зачарувала мережу своїм зовнішнім виглядом (фото, відео)

70-річна Галина Герасимова – матір двох дочок і бабуся чотирьох онуків – стала найстаршою моделлю України. У свій вік жінка виглядає чудово!

Свою кар’єру моделі Галина Герасимова почала всього 1,5 роки тому, а тепер вже не уявляє свого життя без зйомок, пише Радіо Максимум

Усе почалося з того, що один з онуків жінки – Іліан – опублікував її фото на своїй сторінці в соцмережі Instagram, і цей знімок випадково помітила кастинг-менеджер відомого журналу, яка й запропонувала Галині прийти на зйомку.

Майже все своє життя Галина Герасимова присвятила дітям і чоловікові-вiйcьковому. Через його професію сім’я постійно переїжджала з місця на місце. Згодом зупинилися в Києві. У столиці Галина довго працювала аспірантом в Науково-дослідному інституті.

Читайте також: БОГИНЯ! СОЛОМІЯ ВІТВІЦЬКА ПОДІЛИЛАСЬ ЯСКРАВИМИ ФОТО З ВІДПОЧИНКУ В ІТАЛІЇ

Вона й уявити не могла, що колись стане відомою моделлю.

Після першої зйомки Галини її запросили у безліч нових проектів, телевізійних ефірів, і брали інтерв’ю. Також вона стала рекордсменкою Книги рекордів України як найстарша модель. Нещодавно вона знялася у кліпі Олександра Пономарьова “Пoлoнений”.

70-річна Галина переконана, що бути прекрасною можна в будь-якому віці.

“Внутрішньо я почуваюся молодою”, – ділиться вона.

Бабуля ❤️

Допис, поширений ilian nedelchev (@iliannedelchev)

Бабуля на обложке журнала #lashmaker ❤

Допис, поширений ilian nedelchev (@iliannedelchev)