fbpx
Події
“Бути матір’ю не моє”: на Вінничині жінка відмовилась від шостої дитини поспіль

Про цю родину в селі Уяринці знають майже всі односельчани. Люди не розуміють, як можна так чинити з власними дітьми.

“Лілія Волохова та її чоловік Костянтин приїхали до нас у село чотири роки тому, — розповідає газеті “Експрес” Наталія Самуляк, голова сільради.

— Тоді люди допомогли їм із хатою, продуктами, речами. А якось взимку до мене прийшли односельчани й кажуть, що Ліля носить дитину в мороз на вулиці в легкому одязі. І справді: в дитяти ноги були, як вишні, червоні від холоду, зверху тоненька кофтина, а на вулиці — майже мінус 27 градусів! Ми тоді викликали “швидку”, хлопчика пролікували і відправили в школу-інтернат. Горе-матір жодного разу не приїхала до сина”.

Загалом у жінки вже шестеро дітей. Жодна дитина з нею не проживає.

“Якось Лілія та Костя пішли до знайомих рубати дрова, і жінці стало зле. Коли це побачила сусідка, то подумала, що в неї хвoрe сeрцe. Але вона заявила: “Буду нарoджувати”. Ми викликали мeдиків, — каже сільська голова. — У кареті “швидкої” у неї прийняли пoлoги. Так і народилась абсолютно здорова Василинка!”

Ліля Волоха заявила, що дитина їй не потрібна. У селі підтверджують — жінка разом зі своїм чоловіком випивають, тому горiлка, а не діти, стали їхнім сенсом життя.