fbpx
Дозвілля
Бур’яни та коров’ячі коржики: Ващук вразив одкровенням про екс-тренера “Динамо”

Головний тренер “Динамо” Йожеф Сабо пішов на “радикальні заходи” заради перемоги над “Рапідом” у Лізі чемпіонів 96/97 – замінив ранкову зарядку прогулянкою. У підсумку кияни програли, а наставник знайшов “геніальну” причину поразки.

Про це розповів екс-захисник “Динамо” і збірної України Владислав Ващук, порадувавши своїх шанувальників яскравим одкровенням у Facebook.

“Перед грою з “Рапідом” Йожеф Йожефович Сабо подумав, що треба щось міняти, шукати нові шляхи до успіху. Вирішив, на фарт, замінити ранкову зарядку прогулянкою. Дійсно, чого б по полю не пройти з ранку? Не по футбольному, звичайно, футбольне – воно ж не фарт буде. Якраз поруч із базою “Динамо” луки є, де корівки пасуться. Там і погуляємо, значить. Ну, тренер так бачить. Ось ідемо ми, двадцять жeртв великої тренерської думки, серед бур’янів і коров’ячих коржів і чекаємо – як це допоможе у матчі з “Рапідом”… Тут Юра Максимов каже: “Слухайте, чому ми по “мінному полю” тут просто так ходимо? Треба на фарт у гiвнo коров’яче вступити! “І акуратно так на коров’ячий корж ногою натиснув… Програли ми з рахунком 4:2. Але Максимов гол забив! На фарт гiвнo виявилося. А якщо б уся команда наступила? Виграли б, напевно…”, – написав Ващук.

При цьому, за словами захисника, Йожеф Сабо знайшов винного. І це були аж ніяк не футболісти чи тренери.

“До речі, чому програли – Йожеф Йожефович швидко розібрався. Зять Суркіса “не на фарт” у роздягальню перед грою зайшов. Тільки тому. Ніяк інакше.

А вже якщо жінка з нами в літаку летіла – то можна було і на поле не виходити. Сабо заздалегідь знав – програємо, сто відсотків!”- підсумував Влад.

Читайте також: Весільне ворожіння моєї свекрухи дісталися її дочці

Джерело.

facebook