fbpx
Події
”Було сказано, про якісь несподівані речі”: Порошенко заінтригував нардепів майбутнім посланням до Верховної Ради

Президент Петро Порошенко на неформальній зустрічі з народними депутатами фракції Блоку Петра Порошенко не говорив прямо про участь у передвиборній кампанії, але заінтригував своїм готуються посланням до Верховної Ради.

Як повідомив журналістам нардеп з цієї фракції Володимир Арешонков, глава держави заявив про підготовку “несподіваних речей”, передає “Інтерфакс-Україна“.

“Було сказано, що якісь нові або несподівані речі, можливо, ви почуєте найближчим часом в посланні, яке буде найближчим часом”, – сказав він.

Арешонков також зазначив, що послання президента до Верховної Ради очікується на наступному пленарному тижні, який відбудеться з 18 по 21 вересня.

Нардеп зазначив, що зустріч глави держави з фракцією БПП є традиційним заходом. За його словами, неформальна зустріч Порошенка з народними депутатами відбулася в Заліссі і тривала кілька годин.

Політик пояснив, що після виступу президента народні депутати задавали йому свої запитання, серед яких було багато тем регіонального рівня. При цьому питання передвиборної кампанії не піднімалися.

“Безпосередньо президент не говорив, що я вам розповідаю, як повинно бути, що ми стартуємо і так далі. Він концентрував увагу на те, що сьогодні він робить як президент і що планує робити. Чи означає це оголошення початку його участі в передвиборній кампанії? Можливо, так. Але безпосередньо це не звучало”, – розповів він.

Джерело.