fbpx
Без рубрики
“Будь мне опорой в горькой доле, не дай в печали умереть”: У Росії хочуть затвердити “Молитву Путіну”

Раніше активісти комітету зажадали зарахувати ще не покійного Путіна до лику святих.

Про те, що РПЦ потрібно ввести в процес богослужіння офіційну молитву «Про Путіна», активісти громадської організації «Національний комітет +60», яку створили в 2012-му до 60-річного ювілею нинішнього президента Росії, заговорили ще в кінці жовтня. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Тоді активісти послалися на дані опитувань ВЦВГД, повідомляв Росбалт, які нібито свідчили про те, що для 90% населення країни Путін є опорою і надією в земному житті, а майже 100% православного люду щодня моляться про його здоров’я і бажають бачити його довічним керівником великої Росії. Тепер комітет провів конкурс, в результаті якого і з’явився текст, як він названий, «звернення до глибоко шанованого Володимира Володимировича Путіна». Молитва написана російською мовою, що робить її доступною для всіх громадян, в тому числі для самих маленьких дітей, відзначають в комітеті. Активісти впевнені, що вона може стати тією самою «духовною опорою», якої «православний люд нині гостро потребує».

Текст молитви наводить портал «Ура.ру». Вона написана віршами. Всього – 12 рядків. Зокрема, такі: «Не буду чужий твоїй я волі, готовий для Бога все терпіти; будь мені опорою в гірку долю, не дай в печалі померти. Адже ти захисник всіх нещасних, рідний молитовник за нас!», – кінець цитати.

Раніше активісти комітету зажадали зарахувати ще не покійного Путіна до лику святих. Причому, в кінці жовтня зажадали від РПЦ прискорити цей процес. Цікаво, чи візьме з Путіна приклад Новинський, і може, в Україні теж з’явиться “молитва” до православного “Опоблока”?

Читайте також:  В Москві досить відверто натякнули, що Путін не безсмертний (фотофакт)

Джерело.