fbpx
Події
Бруд, цвіль, несправна сантехніка: Журналісти показали жахи відпочинку у дитячих таборах

Стало відомо, в яких умовах відпочивають українські діти. Умови в дитячих таборах на узбережжі Азовського моря, м’яко кажучи, залишають бажати кращого. Про це йдеться в сюжеті програми “Таємний агент”, журналісти якої влаштувалися працювати вожатими в дитячий табір “Гвоздика” у Кирилівці Запорізької області.

Одночасно путівка була придбана дитині, яка також розповіла про свої враження. Як видно в сюжеті, на відпочиваючих у таборах чекають брудні матраци, волога постільна білизна, цвіль на стінах, несправна сантехніка.

Саме в такі умови відправляють батьки дітей, купуючи їм путівки за чималі гроші. Але не тільки антисанітарія шокувала журналістів. Так, на камеру потрапив навіть момент фiзичного пoкарання малюка.

Крім того, на території таборів діти, фактично, належать самі собі, ніхто не піклується про їхній душевний комфорт. Більше того, будь-який бажаючий може увійти на територію табору і вкрасти дитину.

Читайте також: “Поради для понаїхавших у Facebook”: З’явилася смішна інструкція для колишніх “жителів” заблокованих соцмереж

Джерело.