fbpx
Події
Брати-близнюки одружились на сестрах-близнючках і живуть разом в одній квартирі (фото)

Вони були разом в утробі матері і з тих пір нерозлучні. Вони навіть вийшли заміж за ще одну пару ідентичних близнюків. Зараз сестри Асил і Айим Біназарови з Казахстану обидві вагітні, пише портал Clicow

Сестри-близнята вийшли заміж за Жолдасбека і Торебека Толепбергенули, зігравши спільне весілля. Наречені були в однакових сукнях. Наближається друга річниця весілля, і обидві сестри чекають малюків.

Але найцікавіше, що ідентичність на цьому не закінчується: обидва брати — кваліфіковані ветеринари, а сестри вчаться на педагогів. Обидві пари живуть разом в одному будинку.

Всі четверо познайомилися, коли Жолдасбек заговорив з Асил в магазині й жартома запитав, чи немає у неї сестри для його брата-близнюка. Він був шокований, коли дівчина відповіла, що у неї є сестра-близнюк.

Читайте також: Нерозлучні двійнята, які тримали одне одного за руку при народженні, два роки по тому (фото)

Відносини в обох парах розвивалися швидко, і в їх рідному місті Актау незабаром зіграли подвійне весілля.

Жолдасбек і Торебек, яким по 23 роки, визнають, що іноді їм складно відрізняти дружин. Торебек каже: «На весіллі ми заплуталися, бо не змогли розрізнити своїх дружин. У них навіть макіяж був однаковим».

З моменту весілля в обох парах народилося по одній дитині. У Жолдасбека й Айим — син, а у Торебека й Асил — дочка. Зараз обидві пари живуть у трикімнатній квартирі, але збираються побудувати окремий будинок.

Історія цих двох пар стала інтернет-сенсацією, і багато гадали, чи народяться у котрійсь із них близнюки.