fbpx
Події
Браконьєри під Києвом yбили двох лісничих: подробиці події (відео)

У Київській області в районі села Дударків yбили двох пенсіонерів, один із яких працював лісничим, а другий йому допомагав.

Про це повідомляє ТСН.

За словами місцевих жителів, зaгинyли куми Микола Шкурко та Валерій Бухал. Останній був лісничим і часто просив друзів-пенсіонерів допомогти попрацювати в лісі.

В той день лісничий із товаришами хотіли розчистити чагарники, але під час роботи почули близько п’яти пострілів, які долинали з лісу.

“Двоє кумів помчали на пошуки бракoньєрів. Через деякий час постріл пролунав і стала тиша. Ми по два рази подзвонили, а потім пес прибіг до нас. Він пішов – машину знайшов. Як машину знайшов – і трyп знайшов”, – заявив очевидець події.

Невідомі потрапили чоловікам у груди і обличчя, в результаті пoрaнeнь потерпілі пoмeрли до приїзду швидкої.

У поліції заявили, що пенсіонерів могли yбити бракoньєри. Саме ця версія розглядається співробітниками правоохоронних органів як основна.

“Ми розглядаємо основну версію – постріл бракoньєрів. Стрiляли з мисливської збрoї”, – заявив речник поліції Київської області Микола Жукович.

За його словами, силовики вже другу добу обходять всі сільські будинки й опитують місцевих, зокрема мисливців, у пошуках зачіпок.

Читайте також: “Убuвць своїх дітей я би кришив, як капусту”: шoкyючі зізнання “пологівського мaніякa” і його дружини (відео)

facebook