fbpx

Борис Джонсон попередив, що наступні кілька місяців війни в Україні будуть важкими

Британський прем’єр Борис Джонсон заявив, що наступні кілька місяців війни будуть важкими, але Україна обов’язково вистоїть і переможе.

Про це він написав у виданні The Mail.

Джонсон попередив своїх громадян, що рахунки за енергоносії цього року будуть високими, але винен у цьому путін, оскільки саме він розв’язав війну проти України.

“Наступні місяці будуть важкими, можливо, дуже важкими. Він (путін – ред.) вважає, у м’яких європейських політиків не вистачить духу на боротьбу – що цієї зими ми знімемо санкції і почнемо клянчити російську нафту та газ. Він вважає, що ми втомимося підтримувати Україну і почнемо обережно підштовхувати українців до підписання угоди з кремлівським тираном. Це було б божевіллям. У цьому жоpстокому армреслінгу український народ переможе. Як і Британія”, – зазначив прем’єр Великої Британії.

Він також зазначив, що якщо путіну дозволити уникнути покарання за вбuвства і дозволити змінити кордони Європи силою, то він зробить це знову.

“Інші країни винесуть урок, що насuльство та агpесія можуть окупитися, і це призведе до нового циклу політичної та економічної нестабільності. Тому ми повинні продовжувати підтримувати українців, а їхні військові успіхи залишаються вражаючими. Володимир Зеленський показав, що його країна принципово непідкорена. Зараз настав час для Заходу подвоїти нашу підтримку, а не коливатися”, – додав Джонсон.

You cannot copy content of this page