fbpx
Події
Болотов визнав, що влітку 2014 року бойовики “ЛНР” обстрілювали Луганськ

Перший ватажок “ЛНР” Валерій Болотов визнав, що бойовики “ЛНР” обстрілювали Луганськ у 2014 році . За словами Болотова,  в інтерв’ю “Росбалту“, зокрема це були бойовики під командуванням Ігоря Плотницького, який у той час очолював батальйон “Зоря”.” Він стверджує, що “свого часу віддав наказ Плотницькому зібрати батальйон для захисту правопорядку в місті, участі в бойових діях і захисту кордонів “ЛНР”.

“Так. І не тільки “Зоря”. Сюди було заслано багато людей, які повинні були здійснювати диверсії і порушувати дисципліну. А в “Зорі” опинився найбільший відсоток цих “диверсантів”, – сказав Болотов.

“Однак, як виявилося, батальйон “працював” для іншого. Я намагався, але у мене не було часу, ресурсів і можливості, щоб весь час знаходитися поряд і контролювати набір людей. Я довірився Плотницькому, і він сформував батальйон “для себе”. Ці люди виконували накази Плотницького, а не мої”, – сказав Болотов.

Нагадаємо, білоруський найманець “ЛНР” 43-річний командир взводу розвідки Сергій Бондар підтвердив, що бойовики Ігоря Плотницького обстрілював Луганськ, щоб посіяти паніку.

На фото: результат обстрілу в Луганську 17 липня, коли бойовики “ЛНР” влаштували хаотичний перехресний вогонь по житлових районах міста. В результаті мінометного обстрілу в районі східного ринку у кварталі Сонячному загинули 8 осіб. Ще кілька постраждалих отримали важкі поранення.

Читайте також: З’явились криваві подробиці про злочин військового, який перейшов на бік бойовиків

Джерело.

facebook