fbpx
Події
Бойовики готові вбити будь-кого, хто вивозитиме тіла солдатів з АТО

Бойовики пригрозили вбивати тих, хто намагатиметься вивезти тіла загиблих українських воїнів із зони АТО.

“Під час нашої зустрічі з першим заступником місії ОБСЄ Хугом мені сказали, що треба вивезти загиблих (бойовиків), яких завалило у бліндажі. Я запропонував – буду стояти на відкритій місцевості до тих пір, поки їх не вивезуть, це в промзоні Авдіївки на нульової лінії.

І ми три години тримали режим тиші в цьому найважчому сьогодні районі. Але потім я почув, як по рації генерал-майору Ігорю Мішуткину (представник російської групи СЦКК) сказали – передайте українському генералу, що він більше ніколи не забере своїх убитих, і що будуть розстрілювати тих, хто спробує це зробити”, – розповів “Апострофу” генерал-майор Радіон Тімошенко.

Нагадаємо, що сьогодні вночі російські окупаційні війська з артилерії здійснили обстріл Артемово, що на території Торецької міської ради, район вулиці Гірницької. В результаті цих обстрілів зруйновано кілька будинків мирних громадян та загинула жінка, 1932 року народження. Цей зухвалий та цинічний терористичний акт, направлений проти жителів мирного міста є черговим підтвердженням того, що ватажки так званої ДНР нехтують виконуванням Мінських домовленостей, щодо припинення вогню.

Джерело.