fbpx

“Богиня”: чому не варто її в собі будити

Завдяки інтернету і телебаченню, кожна поважаюча себе дівчина може стати тією, ким їй хочеться. Як пише Fire in Spire, дійсно, чого можна було досягти раніше, без сучасних тренінгів та майстер-класів? Купити собі куховарську книгу або нишком переписати у сусідки “мануал” із західної книги про кращі способи зачарувати свого чоловіка?

Зараз жінки стали себе поважати, цінувати, пестити і леліяти. Тепер, завдяки великій кількості інформації, представниці прекрасної половини людства “не на смітнику себе знайшли”, і підходити до них без власного бентлі немає ніякого сенсу. Адже вони – богині, і гідні найкращого.

Це прекрасний бізнес – вирощувати “богинь” із жінок різних сортів. На тренінги з особистісного росту для жінок, уроки завищення самооцінки і майстер-класи зі зваблення мільярдерів ходять практично всі: і молоденькі дівчулі зі спальних районів, які тільки-тільки закінчили школу, але вже знають, куди хочуть потрапити заміж; це і панянки з розряду “тривожний дзвіночок”, яких підганяє час, адже їм вже за 30; а також найвідчайдушніші пошуковці богині в собі – назвемо їх “жінки старшого віку”, у яких вже минули всі терміни і дедлайни, і їм потрібен доказ, що справа не в них – просто навколо не було гідних.

Зліпити “богиню” з будь-якого матеріалу беруться багато, для цього достатньо мати трохи зайвої ваги, впевненості в собі і червону помаду. А далі маркер на дошці вже сам буде розписувати для вдячної публіки характеристики чоловіків, які можуть стати гідними милих слухачок.

Ми все і без тренінгів вивчили, що чоловіки з Марса, а жінки – з Венери, але зовсім не розуміємо що таке “внутрішня богиня”, плутаючи її з невиправдано завищеною зарозумілістю. У жінок, які великою мірою залежать від різноманітних тренінгів, сформувалося хибне розуміння своєї “внутрішньої богині”, і замість неї вони будять в собі дуру. І ця дура починає диктувати свої правила гри. А саме:

– “Хибна богиня” (дура) впевнена, що з чоловіками у неї до цього часу не складалося, тому що навколо одні козли;

– Щоб позбутися від одних козлів, треба завищувати планку і погоджуватися бачити поруч із собою тільки успішних самодостатніх чоловіків. Природно, успішність проявляється в рівні доходу чоловіка;

– Тепер вона знає, що проблема ніколи не була в ній, а в суспільстві, яке не здатне прийняти таке божество (закомплексовані ідіоти);

Читайте також: Як розпізнати “серійного зрадника” – 5 ознак

– Будь-яка критика на її адресу – прояв заздрості;

– “Не твоя – ось і скаженієш” прийнято читати в кожній парі чоловічих очей, спрямованих на “богиню”;

– “Хибна богиня” не повинна комплексувати з приводу своєї ваги і фігури – адже вона прекрасна. Прекрасна в своїх серпанкових лосинах, з усіма своїми нерівними складочками. Чим більша вага “богині”, тим більше шансів побачити її в облягаючому топіку на уроках з пластики для спокусниць.

“Хибна богиня” закладає свою власниці неправдиву самооцінку. Адже справа не в тому, що якщо жінка повненька, або у неї вусики ростуть – вона негарна. Ні, справа в тому, що “богиня” наполягатиме, що її недоліки – це достоїнства і тикати ними всім в обличчя. Просто тому, що може. Адже її повинні полюбити “такою, яка вона є”.

Проблема “помилкової богині” в тому, що вона не збирається підлаштовуватися під інших, адже її вчили на тренінгах, що весь світ має лежати біля її ніг і на менше погоджуватися не варто. Самооцінка – це добре, особливо для жінки. Але самооцінка повинна бути перш за все здоровою. Коли людина не має інтелектуальної цінності, не корисна для здоров’я, існує тільки для того, щоб вимагати і не визнає обов’язків, а лише права – така людина страждає хворою самооцінкою. А підживлюють її спікери тренінгів для жінок, бажаючих досягти всього-всього, маючи при собі лише пару принад.

І, викликавши в собі таку “богиню”, жінка вже не здатна законсервувати її назад. І, що найцікавіше, нахабство – це друге щастя, і жінка до кінця своїх днів існує в паралельній реальності помилкової самооцінки та індивідуальної системи цінностей.

Читайте також: 10 ознак недоглянутої жінки

А що таке справжня “внутрішня богиня”? О, це прекрасна жінка. Знаєте, така ніжна, ласкава, до якої хочеться пригорнутися, нюхати її волосся і ніколи не відпускати. При цьому, вона самодостатня, і їй не потрібно звинувачувати інших, щоб виправдати себе. Вона не обов’язково повинна бути сильно красивою, важити 50 кілограм і плескати накладними віями. Але її внутрішня краса буде притягувати гідних чоловіків і не менш гідних жінок в своє коло спілкування. Справжню внутрішню богиню здатна розбудити тільки та, хто розуміє, що вона – частина суспільства, і саме вона формує світ навколо себе. Своїми руками і своїми зусиллями, а не чекає, коли суспільство осліпне від її божественного сяйва і віддасть їй почесті.

Внутрішня богиня – це відчуття себе щасливою від кожного прожитого дня і подяку за те, що маєш. А не вимога від світу поклоніння. Будь розумницею – буди в собі правильну богиню.

Джерело.

You cannot copy content of this page