fbpx

«Богдан Моторс» власноруч сертифікуватиме автобуси та тролейбуси

ДП «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс» отримало право сертифікувати та проводити перевірку технічного стану транспортних засобів категорій М1-М3, N1-N3, О1-О4, L1-L7, тролейбусів категорії М3, яку повинні проходити транспортні засоби категорії М1-М3 (автобуси, тролейбуси) двічі на рік згідно Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, стосовно усунення надмірного державного регулювання у сфері автомобільних перевезень» №3536-17 від 05.07.2011 р. та Законопроекту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері автомобільного транспорту з метою приведення їх у відповідність з актами Європейського Союзу» (Законопроект №4683 Кабміна від 17.05.2016).

Компетентність випробувальної лабораторії, яка є структурним підрозділом ДП «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс» з 2007 року, засвідчено Національним агентством з акредитації України, що відповідає вимогам ДСТУ ISO/IEС 17025:2006 (ISO/IEС 17025:2005) в сфері «Випробування колісних транспортних засобів категорій М1-М3, N1-N3, О1-О4, L1-L7, тролейбусів категорії М3»

Підприємство «Богдан Моторс» постійно удосконалює якість свого продукту, тому й створює нові транспортні засоби, які відповідають сучасним технічним вимогам, що найбільш затребувані сьогоденням. І саме від результатів випробувальної лабораторії багато в чому залежить надійність новостворених автобусів та тролейбусів.

Читайте також: Соромно показувати: у дівчини найсмішніші права в Україні(Фото)

Проведення перевірки придатності транспортних засобів до експлуатації відбувається в лабораторії ДП «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс» не лише для власної продукції. Для інших транспортних підприємств теж надаються відповідні послуги, а саме: підтвердження відповідності транспортного засобу вимогам щодо обов’язкової перевірки придатності до експлуатації ТЗ після проведення його технічного огляду для оцінки фактичного технічного стану, класифікація автобусів за параметрами комфортності та видача відповідних свідоцтв тощо.

Головними замовниками таких послуг є регіональні автоперевізники. Наявність у перевізника такого свідоцтва відповідності є вимогою законодавства, сучасною необхідністю та додатковим плюсом при участі в тендерах. Під час проведення випробувань залучаються також, при необхідності, представники інших закладів, таких як ДП «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут міського господарства» або ДП «ДержавтотрансНДІпроект» (м. Київ).

Нагадуємо, що транспортні засоби, задіяні в перевезенні пасажирів (громадський транспорт), підлягають обов’язковій перевірці придатності до експлуатації залежно від строку експлуатації, категорії та призначення транспортного засобу відповідно до Закону та у порядку, визначеному у статті 23 Закону України “Про автомобільний транспорт”

Джерело.

 

You cannot copy content of this page