fbpx
Події
Близько 300 селян влаштували масові погроми будинків на Одещині (фото,відео)

Через вбивство восьмирічної дівчинки у селі Лощинівка розпочались масові заворушення.

Про це повідомляє місцеве видання “Думская”.

Як відомо, 26 серпня на околиці села у покинутому будинку було знайдено тіло дівчинки з численними ножовими пораненнями та синцями. Також дитина могла бути. Поліція вже затримала ймовірного вбивцю – 20-річного рома, який є жителем Лощинівки.

Відразу після затримання підозрюваного у кривавому злочині, як у селі спалахнули масові заворушення. Близько 300 селян почали трощити будинки сусідів затриманого чоловіка. Сусіди завчасно покинули населений пункт.

Обурені селяни били вікна, трощили паркани, меблі, кілька будинків намагались підпалити. Лише після втручання місцевої влади та поліції вдалось зупинити заворушення.

Як повідомляє Вessarabiainform, розгніваний натовп встиг розтрощити близько 6-7 будинків ромів.

Селяни розповіли, що особи даної національності у Лощинівці з’явилися близько 3 років тому. Люди зазначають, що у селі представники цієї етнічної групи за цей час прославились пограбуваннями, розповсюдженням наркотиків, залякуванням місцевого населення та іншим.

Сьогодні, 28 серпня, село збираєтсья на віче. Ситуація залишається напруженою, адже селяни хочуть вигнати з села усіх ромів.

Увага! На відео присутня нецензурна лексика!

Читайте також: Вбивство дитини на Одещині спровокувало масові заворушення (відео)

picturepicture_58132148159133_54064

Джерело.