fbpx
Події
Блаженніший Святослав Шевчук звернувся до влади з проханням оголосити політичний карантин

Блаженніший Святослав Шевчук, глава Української греко-католицької церкви, звернувся до влади різних рівнів та закликав не приймати в такий складний час рішень, які потребують всенародного обговорення та загальної суспільної дискусії.

“Звертаюсь до нашої влади. Влади різних рівнів. У вас сьогодні важкий час. Ви будете часто приймати складні, не популярні рішення, створювати кризові штаби, аби швидко реагувати на нові виклики. Знайте, що ваша церква є разом з вами”, – сказав Блаженніший Святослав під час літургії у Патріаршому соборі УГКЦ у Києві 22 березня.

Повідомляє 24 канал.

До слова, на час карантину УГКЦ дозволила не цілувати ікони і слухати службу з дому.

“Але водночас закликаю вас – оголосіть політичний карантин в Україні”, – наголосив він. Не приймайте таких рішень, які можуть викликати соціальну напругу. Не піддавайтесь спокусі – за допомогою карантинних закликів здійснювати переслідування або репресій щодо ваших політичних опонентів”, – зазначив глава УГКЦ.

Також Блаженніший Святослав закликав перед обличчям небезпеки залишити все те, що роз’єднує, і об’єднатися у служінні людям.

Які правила діють в УГКЦ на час карантину? Глава УГКЦ Святослав закликав українців дотримуватись розпоряджень держави щодо карантину. Людей похилого віку та людей з дітьми просили надати перевагу домашній молитві, а також дотримуватись правил особистої гігієни в храмах.

Окрім цього через епідемію коронавірусу вірянам дозволяється не цілувати ікони.

Передрук матеріалу без гіперпосилання на Intermarium.news заборонений!

Заголовок, головне фото, текстові зміни. – редакція Інтермаріум.

Фото – zik.ua.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!