fbpx
Дозвілля
Білик, Брежнєва і Ані Лорак: Як виглядали зірки на своєму випускному?

В чому були одягнені українські зірки на власному випускному.

Віра Брежнєва згадує свій випускний вечір зі сміхом: зірка впевнена, що виглядала дуже погано, повідомляє kp.ua. “Просто для “посміятися” – мені 17! Школа. 11-й клас. Мамин светр. Окуляри (прогресуюча короткозорість). Волосся спочатку пофарбувала в чорний, потім зробила хімію на це все. Ума палата! Ну а зараз ви всі мене бачили. Це фото для тих, хто вважає, що змінити себе неможливо! “

брежнєва_випуск

Ірина Білик довго готувалася до свята і роздобула унікальний наряд. “До випускного я готувалася як до весілля – мені хотілося бути найкрасивішою! – Розповіла Ірина. – Але оскільки тоді не було де купити нормальний наряд і туфлі, мама по великому блату через знайомих, переплативши 80 рублів, купила мені білий костюм. Його привезли з Японії – зі спідницею-воланом, розшитий дрібними квіточками – чудо!

Пам’ятаю, як сильно я хвилювалася, перед тим як виконати на випускному вечорі пару своїх нових пісень під рояль – скромною була дитиною. А вранці ми з класом втекли від батьків на Оболонську набережну зустрічати світанок – приголомшливий вид на Дніпро, наші мрії і пляшка шампанського на всіх “.

білик

Ані Лорак добре запам’ятала свій випускний. “Уже готувалася подавати документи в музичне училище в Чернівцях, але паралельно відіслала касету в програму Ранкова зірка. З нетерпінням чекала відповіді. І моя мрія збулася: мене запросили взяти участь в конкурсі, і я поїхала в Москву, а не на іспити. Саме на цьому виступі я перетворилася з Кароліни в Ані Лорак “.

Лорак_ані

А ось співачці Лоліті Мілявській день видався нудним. “Нудний був випускний, батьки ж присутні! Я була щаслива закінчити школу – покажіть мені того, хто не був би радий? На випускний мені подарували першу мою в життя коштовність – золотий кулончик. Він до цих пір живий у мене, між іншим. А це фото надіслав мені мій однокласник років десять тому, воно у мене стоїть на дачі – для залякування грабіжників “.

лоліта

Читайте також: ЗАПАЛЬНИЙ ТА СМІЛИВИЙ ТАНЕЦЬ ДИРЕКТОРА ШКОЛИ НА ОСТАННЬОМУ ДЗВОНИКУ ПІДКОРИВ ІНТЕРНЕТ (ВІДЕО)

Джерело.

Реклама