fbpx

Білоруські партизани здійснили диверсії на залізницях в чотирьох областях росії

На території Росії набирає обертів “рейкова війна” – повідомляють білоруські опозиційні телеграм-канали та спільноти, зокрема «Спільнота залізничників Білорусі» .

За перші два тижні від початку квітня на Московській залізниці у Брянській, Орловській, Смоленській та Курській областях “рейкові партизани” провели успішні акції з виведення з ладу залізничних колій.

“На перегонах у релейних шафах СЦБ (пристрої сигналізації, централізації та блокування) встановлюють спеціальні пристрої, які спрацьовують за таймером і повністю випалюють внутрішнє обладнання релейної шафи”, – зазначається в повідомленні.

Білоруський рух “Супраціў” інформує, що “рейкову війну” на території Росії здійснюють білоруські партизани-активісти ініціативи “Буслы ляцяць”, яка входить до складу цього руху.

“У результаті успішно проведених вилазок були знищені пристрої сигналізації, централізації та блокування на кількох ділянках. Знищені кілька релейних шаф СЦБ. Окупанту та його послужливим холуям не буде спокою – ні на нашій білоруській землі, ні у себе вдома!” – наголосили партизани “Буслы ляцяць”.

У березні влада Лукашенка розпочала репресії через «рейкову війну» білорусів.

Та попри запевнення заступника міністра внутрішніх справ Білорусі Геннадія Казакевича, що ці диверсанти будуть знищені, диверсії не лише не припинилися, а й розширили свою географію.

Фото: скрін.

04/16/2022

You cannot copy content of this page